Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagy szemérem ajkamon...

A nagy szemérem ajkamon furcsa csomót (? ) találtam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A nagy szemérem ajkamon észrevettem egy dudort, mert fájt mikor odanyúltam. Megnéztem és mintha egy kis csomó lenn vagy mi, és mintha alvadt vér, de van rajta egy fényes(?) bőr rétegféle... nem értem mi lehet ez és, hogy mit kéne csinálnom. Alapól nem fáj csak ha az egyik irányból végig simítom.
2013. jan. 18. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nőgyógyászhoz kéne menni...Az biztosat mond.
2013. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irány a doki.
2013. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak egy pattnás lesz, nyugi! Kidörzsölte a bugyi.
2013. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vagy a bugyi, vagy maszti közben felsértetted.
2013. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Szerintem meg egy begyulladt szőrtüsző. Nem kell mindennel fejvesztve rohangálni az orvoshoz, hagyhatsz neki időt. Ha nagyon megnő, vagy fáj, szóval ilyen tendenciát látsz, akkor mutasd meg orvosnak, vagy akkor, ha mondjuk egy hét múlva teljesen változatlan a helyzet.
2013. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
várj egy hetet. nézegesd, olvasgass utána a neten, mi lehet ez. ha utána sem múlik el, kérd nőgyógyász tanácsát, aki ha kell meg is vizsgál. jobb túl lenni rajta mint hogy valami szövődménye legyen, cselekedj amíg még lehet :(
2013. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tuti csak egy pattanás :) lehet hogy hónapokig nem fakad ki. Fogd a mutató és a hüvelyk újad közé és nyomogasd finoman,kicsit lehet erősebben is, de azért ne túlozd el :)
2013. jan. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az orvos mondhat biztosat, hiszen itt senki nem látja miről van szó!
2013. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!