Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok....

Manócskaah kérdése:

38 hetes terhes vagyok. Furcsa nyilalást érzek a combtövemben, a szemérem csont és a combtő hajlatban, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen,menni alig bírok ilyenkor és egyik pillanatról a másikra belenyilal. Kérlek segítsetek mitől lehet ez?
2012. nov. 27. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 30 hetesen volt 1-2-szer ilyen, és tényleg alig bírtam hazavánszorogni olyankor,kb gyökkettővel mint egy mámika. Ilyenkor lepihentem, és nagyjából 2 nap pihenés után elmúlt. Én túlhajtottam magam,onnantól vigyáztam, hogy lassan sétálva menjek,óvatosabb mozdulatok és több pihenés. Simán csak meghúzódott valami szalag.

Előtte azért megmutattam a dokimnak,aki tapintással megnézte, nincs-e sérv,de nem az volt.

2012. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nálam biztos h nem ez miatt van,ugyanis ha fekszem akkor is belenyilal és nem tart órákig csak pár mp.

semmi hirtelen mozdulat,csak jön,egyik pillanatról a másikra.

2012. nov. 27. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig biztos húzódik, nyúlik valami belül. szerintem.
2012. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A medencecsontodban érzed inkább,vagy a lágy szövetekben? A csont is tágul,az nyilallgat mindentől függetlenül. De a tartószalagok is le vannak terhelve,hát nem tudom..
2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a szemérem csontom és a lábam között van egy ín és ott érzem
2012. nov. 27. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

lazulnak a szalagjaid. És valószínű ez csak rosszabb lesz, ahogy haladsz előre. Nekem kb 36. héten kezdődött, azóta is tart, most már olyan érzés, mintha ott lenne valami (pl egy babafej... :)) és nem tudom csak nagy nehezen összezárni a lábam, vagy pl kikelni az ágyból. Szerintem rendeződnek a csontjaid, izmaid, szalagok, szövetek.

Kitartás!


40+4 hkm

2012. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,neked pedig könnyű szülést:)
2012. nov. 27. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mitől lehet, de én ugyanezt érzem, ráadásul sugárzik le végig a lábamon, viszont én még csak 28 hetes vagyok!!! Most ez lesz még 3 hónapig??? :D
2012. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!