Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba hüvelygyulladás?

Hüvelygomba hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

Nem gyogymódot keresek csak tapasztalatot, tanácsot...

rendszeresen van vamlamilyen fertözésem ugy h szexuális életem nincs, és a neten felsorolt okok közül egyik se jellemzö rám...

mondta a doki h mivel a spórák benn maradnak igy kiujulhat de ez már felettébb bosszanto h 3-4 havonta mindig van vmi.. most épp hüvelygyulladásom van... ez s evolt még. általában csak az enyhe sima gomba szokott lenni de legtöbbször annak sincs tünete hanem elmegyek az éves szürésre és ott derül ki.

van valakinek valami tippje hogy lehetne ezt igazán megelözni?? állandoan nödokihoz járok meg gyogyszerre költök már nagyon elegem van és mindent megteszek h ne kapjak fertözést. de igy se müködik:(((

valaki járt hasonloan már?

26 vagyok.



2013. jan. 18. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a gombás fertőzés újul néha ki,ha elkapom,olyankor Pharmatex tablettát használok, gondolom kiöl mindent "ott" belül.
2013. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem öl ki ez a lényeg. megöli a gombákat de a sporákat azt nem tudja megölni egyik sem a doki szerint.
2013. jan. 18. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kezelik ki rendesen.

Fogamzásgátlót nem szedsz? (Tudom, hogy nem élsz szexuális életet, de sokan úgy is szedik...)

2013. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezelés után szoktál kapni olyan kúpot, ami helyreállítja a hüvely természetes flóráját? Ha nem, akkor érdemes lenne kipróbálni (orvos írja fel). Illetve nekem még bevált a Saforelle intim mosakodó (természetesen csak külsőleg). Mióta ezt használom a Lactacyd helyett, azóta még nem újult ki szerencsére.
2013. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszadóval, hogy neked olyan kezelés is kéne, ami a hüvelyflórát visszaállítja. Én erre kaptam vagy 6 doboz gynoflort és frezyderm intim segítséget is ajánlott a doki. Ez a kettő így együtt nagyon jó volt.
2013. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont 2 éve szenvedek hüvelygyulladással, hüvelyviszketéssel, ami 2 éve 1 napra sem szűnt meg!! Hiába jártam 7 orvosnál, hiába költöttem el több, mint 100ezer forintot csak hüvelyflóra helyreállítókra, a gyógyszerek árát bele sem számítva... Már steril környezetben élek, elolvastam szinte mindent az interneten, de még így is olyan fertőzéseket kapok el, hogy a nőgyógyász is csodálkozik, hogy honnan a fenéből szedek össze ilyen súlyos fertőzéseket, amikor pl. nyilvános wc-t sosem használok. (párkapcsolat nincs, amikor volt, akkor a páromat is kivizsgálták, sperma, prosztataváladék, vizelet, vérvétel de nála minden normális volt)

Még endokrin kivizsgáláson is voltam, de hormonálisan is rendben minden. Cukrot sem eszek már egyáltalán, de semmit sem ér, 2 év alatt mindent kipróbáltam, csináltam kúraszerűen, de még mindig nagyon viszketek lent...

Kívánok mielőbbi gyógyulást neked, mert sok helyen olvastam, hogy rengeteg nő szenved 10-20-30 éve tartó folyamatos hüvelygombától, hüvelygyulladástól! :((

2013. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat,most vettem egyébként vmi helyreállitot, a gyogyszertárostol kérdeztem meg mert akkor jutott eszembe.

elvileg kikezeli vagy igazábol én nem tudom.... miután a gyogyszert elhasználom meg krémezem,utána jo szokott lenni csak párhavonta visszajön. de mindig más formában.

még az az ötletem van h veszek vmi bio törlökendöt és azt is használom,hátha...

de ez a 20 éve tarto viszketés.. én megörülnék...

a fogamzásgátlo ezt lecsökkenti?csak mert irta valamelyikötök.

2013. jan. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!