Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy emberfej nagyságú petefész...

Egy emberfej nagyságú petefészek ciszta okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy szétroncsolta a bal petefészek vezetékét, így kivették. De vajon lehet-e még babám? Tudom, meg van a jobb, működik. De megrongálhatta a méhemet? Szerintetek? Tudom, nm vagytok orvosok, de mint laikusok mit gondoltok?
2013. jan. 18. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van méhed,van egyik petevezetéked,igy lehet gyereked.

Valószinű nehezebben,de lehet.


(nekem mindkét petevezetékem eltömődött volt,már lombik lett volna amikor terhes lettem,az orvos hitetlenkedett,hogy dehát nekem nem lehet természetes úton gyerekem-gyerkőc nem vett róla tudomást,nagyon meg akart születni,most már másfél éves)


Orvosok mit mondtak?

2013. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aki miatt idáig jutottam semmit.... Átmentem másikhoz, és mondta, hogy ha egy év próbálkozás után nem jön össze, akkor irány a meddőségi központ.

Tartok tőle, mert jó lenne, ha nem csináltak semmit a méhemmel. Anyumnak nem merték elmondani, hogy ki kellett venni a bal oldalt.l, mert hibáztak.

2013. jan. 18. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de szomorú, hogy ilyen is megtörténik..Budapesten volt?

Azért ne szomorkodj nagyon, megvan a másik vezeték és a méh is!

Lesz ebből baba. meglátod!!!

2013. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást :-) szeretnénk babát. :-)

Ebben az a baj, amit ott leműveltek, az majdnem az életembe került. A barátnőm még rosszabbul járt, őt a napokban műtik. Még időben normális orvoshoz küldték. Tényleg, itt beteg ne legyen az ember :-(

2013. jan. 18. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
És ez Budapesten történik?
2013. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szorítok neked, és bízom benne, hogy jönni fog baba majd nálatok.

De azért elég durva dolog történt veled... és gondolom, hogy még elnézést sem kért a "sintér".

2013. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Budapesten. Még pénzt is várt volna! Bocsánatot sem kért! Megműteni sem akart! Anyum erőszakolta ki. És azóta fájdogál néha a bal oldalam, de nem találtak semmit... Kedvem sincs már tovább mászkálni. Mindez három éve történt, csak most jött szóba a családalapítás
2013. jan. 18. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
emberfaj nagyságú? azt hogy? nagyobb mint a gyomrod? úristen!
2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!