Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta műtét előtt...

Petefészek ciszta műtét előtt állok, tapasztalatokat szeretnék?

Figyelt kérdés
2db 7mm es cisztám van elküldtek vérvételre egy A4es lappal :D 4 csővel vettek le, belgyógyászatra: ott mit fognak vizsgálni mire számítsak?? A műtét hogyan fog zajlani? Ma megjött a menstruációm 8.án pedig műtét meg műtenek attól? Köszönöm előre is a válaszokat a tapasztaltaktól:)
2013. jan. 3. 14:59
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt már petefészek cisztám. Tőlem nem vettek vért mert életmentő műtét volt, ilyennel nem foglalkoztak. Erről nemtudok mit mondani. A műtét 3 pici lyukból fog állni, egy a köldökbe kettő lejjebb jobb és baloldalt. A műtét után egy cső fog kilógni ,hogy a váladékot kivezesse. Felfújnak gázzal a műtét során ami pár nap alatt kiürül. ( szellenteni fogsz reggeltől estig. :D ) a mozgás alig fog menni , nekem anyu rakosgatta a lábaimat mert mozdulni se bírtam. Kb egy hétig bent tartanak, de lehet hamarabb haza engednek. Félni nem kell néhány nap múlva már sokkal jobban leszel. Sok szerencsét. :)
2013. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!A cső meg a szellentés kicsit megrémít kellemetlen lesz biztos :( Égőőőő :S Holnap fekszem be és iszonyatos lesz ez az éjszakám:(
2013. jan. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!