Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? A barátommal...

Terhes vagyok? A barátommal múltkor szeretkeztünk. Történt1kis baleset, amikor már majdnem elment véletlenül lerántottam róla az óvszert. Igaz nem bennem ment el, de mindenem tiszta olyan lett. A lábam közt is volt belölle jócskán.

Figyelt kérdés
ez egy hónapja történt,és most egy hete minden nap rosszul vagyok(főleg reggel),szédülök,kívánatos vagyok,fáj a fejem,érzékeny vagyok a szagokra,fájnak a melleim.milyen a valószinűsége annak,hogy be is ment valami,és teherbe estem?legyetek szivessek,és az offolós komenteket tartsátok meg magatoknak.köszi:)

2013. jan. 18. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan nem cseszegetésből, de te hogy tudtad véletlenül lerántani az óvszert?
2013. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek arra utalnak hogy terhes vagy,de az is lehet hogy annyira félsz,be is képzelheted magadnak.Nekem volt úgy,igaz mi akartunk babát,és sokszor volt olyan hogy amikor késett hasonló tüneteket éreztem,de kiderült hogy csak azért mert annyira reménykedtem.Szerintem csinálj tesztet,az a biztos,vagy menj dokihoz.Ilyen esetekre azonban az esemény utáni tablettát javaslom.Megjött azóta ?
2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy a menstruációs jelek és a terhességi tünetek majdhogynem ugyanazok.. (kezdetben) /: szóval, amiket leírtál abból sokat nem tudunk.. vársz!

ha késik, futás tesztért.

2013. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát volt mensim,korábban is jött és gyenge is volt.csakhogy nekem nemszoktak ilyen tüneteim lenni ha épp meg kell neki jönnie..az lehet,h annyira kétségbe estem,h beképzelem magamnak..és az úgy történt,h ő soha nem bennem megy el(hiába h ott az óvszer)és elég idétlen pózban voltunk.ő feküdt,én rajta háton.és mikor be akarta fejezni,utolsó rántásokat,h elmenjen-ezt rajtam keresztül tette.és én megmozdultam,és lejött az óvszer,és pont elment..
2013. jan. 18. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet,akár mi is van,legalább tudni fogod.Tudom milyen érzés amiről irsz,én 17 évesen jártam hasonlóan,nálunk lecsúszott,és bent landolt minden.Szerencsére nem lett belőle baba.Ha nem peteérés körül volt,akkor kicsi az esély,meg a spermák levegőn annyira nem szeretnek,de sose tudni.Csinálj tesztet.
2013. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!