Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációm előtti három napban...

Ovulációm előtti három napban megszakítással szeretkeztünk a párommal, aztán az előtte lévő napon történt egy kis baleset és "elment bennem". Van így is esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Olvastam, ha mindennap szeretkezünk, teljesen lecsökken a hímivarsejtek száma, szóval bízom abban, hogy a 4. szeretkezéssel eltöltött napon, már nincs esély a terhességre. Nagyon izgulok, mert a menstruációmnak jövő kedden kellene megjönnie és olyan fura érzés van a hasamban, feszül, puffad, szinte érzem a bal petefészkem és a méhem, szédülök és a szagokra is érzékenyebb vagyok mint máskor. Tesztet csináltam ma, ami negatív lett, de lehet hogy ez még korai volt, nem tudom. Ezek a tünetek lehetnek a terhesség jelei?

Tudom kicsit bonyolultan fogalmaztam, de talán érthető amit írni akartam.. Kérlek segítsetek...


2007. júl. 5. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

bassz csaj, nem olvasgatni kellett volna, hanem védekezni! irány az orvos, még ma! hátha eseményutániról még nem késtél le

(még hogy teljesen lecsökken a hímivarsejtek száma?! jézusom!!!)

2007. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek bőven lehetnek a menses előjelei is. A teszt pedig nem csoda, hogy negatív lett mivel az legkorábban csak az elmaradt menses első napján tudja kimutatni a terhességet. A doki viszont jó ötlet, neki kicsit több eszköz áll a rendelkezésére, mint egy tesztnek.:)
2007. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nagyon-nagyon gyorsan spuri eseményutániért!!!!!! Én ezt javaslom. Ne várj vele, ha nem szeretnéd a babát, mert szerintem elég nagy esély van arra, hogy megtermékenyült.
2007. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal a megtermékenyülés??? után még egyáltalán nem lehet terhességi tüneteket észlelni, ezek pár hetes terheseknél jelentkeznek. Tehát ez nem szolgálhat alapjául semminek. Viszont ti éppen akkor voltatok együtt a pároddal, amikor a megtermékenyülésre a legnagyobb az esély, tehát ennél fogva nagyon valószínű, hogy teherbe estél. Ha nem szeretnétek gyereket, javaslom, hogy máskor gondolkozzatok is, felnőtt emberek módjára. A hímivarsejtek száma meg nem csökken le.
2007. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!