Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert faj a homlokom? A fejem...

Miert faj a homlokom? A fejem azert faj mert alacsony a vernyomasom ezt tudom! Voltam mar homlokureggyuladasban de nm tudom h ez megint az lene e?

Figyelt kérdés
es ha az ak hogyan kezeljem itthol? meleg v hideg ruhat tegyek a homlokomra?

2013. jan. 18. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltál megfázva, náthás az utóbbi napokban? Mert ha igen, akkor könnyen előfordulhat a homloküreg gyulladás, ami akkor jön elő, ha valakinek nem tud rendesen a sok váladék távozni. Illetve, ha jól tudom, ilyenkor már antibiotikumos kezelés is kell.

A homlokod véletlenül nem azért fáj, mert a fejed is? Mert olyankor a homlok rész is fájhat. Vagy nincs összefüggés a kettő között?

Ha teszel egy ruhába sót és felmelegíted, akkor az segíthet, de lehet legjobb, ha inkább orvoshoz mész.

2013. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha homloküreg gyulladásod van, akkor előrehajláskor nagyon fáj a homlokod, én ilyenkor lámpázni szoktam és sós vizes orrcsepp.
2013. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
voltam megfazva!! mostis folyik az orrom neha nem mindig!! nm tudom h koze van e hozza legkozelebe ha megyek dokihoz megkerdezem!! ha homlokureg gyulladasom van es nem kezelem mi bajom lehet?
2013. jan. 18. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Súlyosbodhat és akkor már fájdlmas a kezelése, ha most mész és az van, akkor még megúszod orrcseppel és gyógyszerrel, de ha enyhén sós vizet csöppentsz napi 3szor, az is jó és inkább meleg jó rá. Persze lehet, hogy az időváltozástól fáj a fejed, vagy a vérnyomástól.
2013. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a fejem a vernomasomtol faj azt hiszem de allandoan!! megprobalom a sosvizet es a melegruhat a homlokomra!! azt is olvastam mar h fozek teat es hajoljak fole rajtam egy torulkozovel az jo?
2013. jan. 18. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden jó, ami kipucolja az arc, illetve a homloküregedet a sok váladéktól, ami nem tud távozni, de ilyen betegségeket inkább már egy bakteriális fertőzés okoz, amire antibiotikum kell.

A váladék feloldására még tökéletes az ACC, de mindenképpen látogass el orvoshoz!

2013. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat mindenkinek ment a zold kez!! :)
2013. jan. 18. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A meleg vizes ruhával vigyázz, erre inkább infralámpa való, az is max 5 perc.
2013. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!