Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett minimális...

Menstruáció helyett minimális mennyiségű, barna "vér" jön már második napja. A szokásos menzesz előtti mellfeszülés és az alhasi görcsök elmaradtak. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Egyébként 21 éves vagyok, a menzeszem nagyon rendszertelen.

2013. jan. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

nekem is volt már olyan hogy menstruációkor barna "vér " jött ez nem probléma de ha ezek után nem jön meg és és tényleg nem fog fájni a hasad meg nem lesz mellfeszülésed akkor ajánlom hogy menj el egy nőgyógyászhoz, mert lehet hogy bekaptál valami fertőzést.

a rendszertelen menzeszre meg fogamzásgátlót ajánlok , még ha nincs is partnered vagy mást használtok mert ez elvileg beállítja / rendszeressé teszi a menzeszedet

Remélem segítettem :)

2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, el fogok menni dokihoz!

Fogamzásgátlót semmi pénzért nem szednék, mert hatalmas fenékberúgás a hormonrendszernek, és még a trombózisra való hajlamot is nagyban növeli! A többi szörnyű mellékhatást ne is mondjam....(hajhullás, zsíros haj, bőr, szőrösödés, stb.)

2013. jan. 18. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Jártál már nőgyógyásznál, vagy még sose voltál a rendszertelen menszesz miatt?
2013. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót, mert úgy gondoltam a természetes szervezetembe nem avatkozok bele mesterséges szerekkel. Nem is volt semmi problémám addig amíg ki nem derült, hogy az egyik hormont túltermelte a szervezetem, ezért meddő lettem. Most azon küzdök, hogy ez helyreálljon. Nem sok sikerrel. Egyébként ennek ellenére nem változott meg a viszolygásom a gyógyszerekkel szemben. Egy-egy tünete a hormonproblémának a barnázás és a rendszertelen menzesz, szerintem vizsgáltasd ki magad hormon téren.
2013. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinológusnál, hormonálisan rendben vagyok.
2013. jan. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!