Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg, pedig a terhesség...

Nem jön meg, pedig a terhességi teszt negatív lett. Miért?

Figyelt kérdés
Novynette fogamzásgátló tablettákat szedek egy éve (kb, valamivel több) és a múlt hónapban nem jött meg a 7 napos szünet alatt. Csináltam egy terhességi tesztet, mert nagyon meg voltam ijjedve, pláne azért, mert kitudja, hogy a beeső poronty a hormonkezelés miatt mennyire lenne egészséges. A teszt negatív lett, azt mutatta, hogy nem vagyok terhes, ezért a 7 nap után újrakezdtem a tablettát szedni, normálisan, ahogy szoktam. Most megint a 7 napos szünetbe vagyok, bár még csak tegnap volt az első nap, hogy nem szedtem, még ha holnap megjönne nem lenne késő, de a múltheti dolog miatt izgulok. Mit gondoltok, főleg orvosok válaszát várom, vajon mi lehet a probléma, ha nem vagyok terhes miért nem jön meg?

2013. jan. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a fogamzás gátló hormon tartalmú a női szervezet pedig változó így elképzelhető h.gyógyszert kell váltanod mert vmi miatt már nem jó. Menj el a nögyógyászhoz beszéld meg vele és ő okosabbat fog neked mondani. Egy ismerösöm is gyógyszer mellet lett terhes és kimutaua a teszt.
2013. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, idő közbe megjött. Mindenesetre átgondolom a váltást, amint vége lesz a vizsgaidőszaknak ezzel is foglalkozok.
2013. jan. 21. 09:24
 3/3 anonim válasza:
Menj el orvoshoz és felejtsd el a novynettet. Én is azt szedtem két évig. Minden bajom volt vele. Nem jött meg rendszeresen, folyásom lett stb. Nem a gyógyszerrel van baj csak lehet pont neked nem jó. Ne halogasd mert ugyanazokat a jeleket produkálod mint én három évvel ezelőtt.
2013. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!