Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Non-stop stressz miatt késhet...

Non-stop stressz miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, már kb. 6 éve beállt, 1-2 napos csúszások előfordultak, de most 8 napja késik, lehet, hogy a sok stressz miatt? Kell aggódnom, vagy ez még nem olyan sok?
2013. jan. 19. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott késni a stressztől, én 8 napos késés miatt még nem aggódok.
2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, késhet a stressz miatt.
2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha tényleg sokat idewgeskedsz előfordulhat, hogy késik. A családomban találkoztam már olyannal akinek több mint eg yhónap kimaradt, elment orvoshoz, nem volt terhes, kapott rá gyógyszert. Ha te biztos vagy benne, hogy nem lehetsz terhes, de sokat idegeskedsz, akkor talán az a gond és azért késik, de ha megeshet, hogy teherbe estél minél hamarabb vegyél egy tesztet az biztosan kimutat mindent, ha azt mutatja nem vag yterhes de továbbra sem jön meg, fordulj nőgyógyászhoz, lehet fertőzésed, felfázásod, vagy gyulladásod van, vagy valami felborította a hormonrendszeredet. De mielőtt ezen is idegeskednél, vegyél egy tesztet, sok helyen kaphatsz akár most is, és az majd megnyugtat, ha nincs "baj"!
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló problémával küzdök. Vizsgaidőszakban vagyok, lehet ezért? pedig én fogamzásgátlót is szedek, ennek kéne reglálni...
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt nem írtam, 100%, hogy nem lehetek terhes nincs/nem is volt még kapcsolatom

2013. jan. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!