Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, már 2 hónapja...

Mit tegyek, már 2 hónapja késik? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan egy éve van meg a mensim, általában rendszeres is, viszont kb. 2 hónapja késik. Lehet az miatt, mert elég nagy stressz volt az iskola váltás (Közép iskola)?

15/L



2012. okt. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem élsz nemi életet, akkor egyelőre várhatsz. Ha a következő sem jön meg, menj dokihoz.

Ha élsz nemi életet, akkor csinálj tesztet.

2012. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a következő hónapban sem jön meg a menstruációd, akkor mindenképpen menj orvoshoz!
2012. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szedtél valamilyen szert, ami befolyásolja a hormon-háztartást?
2012. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhesség kizárva, mivel még nem élek nemi életet. Legalább annyival előrébb vagyok. :) Úgy, különlegesebb gyógyszert nem szedtem, még Szeptemberben volt egy kis megfázásom, de semmi extra. Remélem, hogy csak a stressztől van, mivel mostanság nagyon sok minden összejött. Köszi a válaszokat. Sikerült egy kicsit megnyugodnom.
2012. okt. 22. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer ilyen a Te korodban valahogy 15-16lehettem es nem jott meg azt hiszem pont 2 honapig. Ha nem elsz nemi eletet, vagy esetleg nem kezdtel el drasztikus fogyokurat, vagy ugy erzed hogy nagyobb trauma vagy valtozas nem jott az eletedbe akkor nem hiszem hogy problema lenne.
2012. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem élsz nemi életet? istenem fogadd gratulációm :) végre látok valakit aki nem azért kérdezi 15 évesen mert fél a terhességtől.... istenem legyél büszke magadra te is nagyon!!!! :) egyet értek az előttem szólokkal, mindenképp menj el orvoshoz ha nem jön meg a jövő hónapban, lehet valami kis gyulladásod van
2012. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Totál felesleges orvoshoz menned... a te korodban akár 1-2-3 hónap kimaradás is normális...
2012. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. :) Köszönöm az egyik válaszadó dicséretét is. Igazából még barátom sem volt, úgy hogy a terhességtől nem félek. :D
2012. okt. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!