Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több mint 2 hete menstruál...

Már több mint 2 hete menstruállok, és sajnos álandóan ez a helyzet. Van, hogy 1 hónapig semmi, és van, hogy 2 hetente. Van valamilyen gyógyszer (nem fogamzásgátló) ami be állítja nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát, de így elég nehéz! Milyen megoldás van erre?
2009. aug. 30. 21:55
 1/3 anonim válasza:

Egyébként normális mennyiségű, vagy csak maszatol? Doki mit mond?

Nekem is hasonló gondom volt, ha gondolod megírom priviben.

2009. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy orvos, aki kivizsgál konkrétabbat tudna mondani, mint közülünk bárki. Ebben nem lehet tanácsot adni, mindenkinek más a problémája.
2009. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elösször csak maszatolt( úgy egy hétig), de utánna rendesen meg jött erős görcsökkel (5 napog) 2 nap szünet, és újra gyengén! És mondjuk az egész elött volt egy hét szünet. Tudom, hogy vissza kell mennem dokihoz, csak kíváncsi voltam, hogy valakin tudtak-e már segíteni. Én már kaptam Clostyt is.Addíg rendszeres is volt amíg szedtem!
2009. aug. 31. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!