Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sexelés elejétől kezdve fáj,...

Mubby23 kérdése:

Sexelés elejétől kezdve fáj, és több hónapja megy már ez így. és van amikor égő érzés van már az elején mindkettőnknek. Mi lehet az oka, hogy nem bírunk sexelni?

Figyelt kérdés
olyan érzés mindig amikor elkezdenénk hogy nagyon fáj, és olyan mintha lenne ott egy hólyagot amit nyomna, több orvos csak kúpot ajánlott és antibiotikumot de már rengeteget szedtem. múlt év augusztus óta pedig minden egyes pisilés végén ég. szedtem már rá antibiotikumot, meg tőzegáfonyát, de semmi. segítséget szeretnék kérni hogy volt e már valakinek ilyen az életében.
2013. jan. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosok mit mondtak mitől van? Mi a diagnózis?
2013. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már más pózban, lassabban, több előjátékkal?


Lehet lelki oka is.

2013. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
konkrétan sok magánorvosnál voltam egyik szerint hólyaghurutom van, másik szerint méhnyakam van begyulladva, a harmadik meg méhszájsebet említ. de szerintem már itt más a problémám. sok előjátékkal is próbálkoztunk, de olyan hogy egyszer bírunk sexelni aztán sokáig megint nem bírunk semmit se. lelki okok? hogy érted 2. kommentáló? hogy az miatt nem bírunk sexelni mert tudat alatt zavar valami?
2013. jan. 21. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Ki nem mondott konfliktus köztetek, de akár a párkapcsolattól független szorongás vagy stressz is okozhatja, hogy egyszerűen nem tudsz ellazulni. Ha pedig alapból esetleg szűkebb hüvellyel rendelkezel, és az valamennyire még "görcsös" is, akkor fájdalmas lehet a szex. Én ezzel kínlódtam, egyszerűen nem tudtam elengedni magam az illető férfival.


Ettől függetlenül ha szervi okot találnak, tehát gyulladás vagy seb vagy ilyesmi, akkor azt ki kell kezelni. Sajnos nekem a leírtak alapján nem az jön le, hogy a dokik, akiknél jártál, nagyon biztos diagnózist állítottak volna fel. Az a benyomásom, hogy csak vaktában próbáltak kezelni, de lehet, hogy tévedek. Csak a lista elég hosszúnak tűnik, hogy hányféle bajt találtak, és gyanús, hogy nem ugyanazt...

2013. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!