Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve! Surgos!?

Kétségbe vagyok esve! Surgos!?

Figyelt kérdés
minden osztalytarsam menstrual csak en nem az utolso ma kezdett.12eves vagyok van feher folyasom mar vagy 6 honapja,a mellem kb.1.5 eve no,sokszor van alhasi gorcsom
2013. jan. 21. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj, előbb utóbb megjön.!:)
2013. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éves korodig neked is meg fog jönni, addig örülj míg nem kell vele vacakolnod.
2013. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 12 éves vagy, akkor még 4 évig ne aggódj, ha nem menstruálsz, és ne azt nézd, hogy a többi lánynak már megjött, mert a menstruáció nem érdem, hanem egy állapot! Aki korán kezd menstruálni, semmivel sem értékesebb annál, mint akinek csak később jön meg! Ezt az utolsó mondatot, egy életre jegyezd meg!!!
2013. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A tesi érés folyamata genetika túlnyomórész, mint ahogyan az is, hogy ki milyen hosszú életet KÉPES élni. Most azon is versenyezzünk, hogy ki hal meg előbb, mert lejárt a biológiai órája?!

Ne kicsinyeskedj ezzel, komolyan mondom. Mindennek eljön a maga ideje. TÜRELEM!

2013. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehérfolyás jelentkezése után 2-3 évvel szokott megjönni a menstruáció.16 éves korodig ne aggódj.
2013. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is 14 évesen jött meg, ne aggódj :)
2013. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalább addig nősz, mert akinek megjön a mensi az már alig nő. Ugyanis a csontok növekedésének üteme lelassul, vagy befejeződik
2013. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 éves korodig kellene megjönni, addig minden rendben van ne aggódj!

Amúgy meg gyanítom hogy találnék nem egy lányt az osztálytársaid között, akik csak füllentenek, hogy "felnőttnek" tartsátok őket!

2013. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se valószínű, hogy minden lánynak 12 éves korában már megjött volna. Sumákolnak, ne törődj ezzel, ha nagyon zavar, akkor mond azt te is, hogy megjött.
2013. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!