Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseget szeretnek kerni.16...

Segitseget szeretnek kerni.16 eves vagyok, es mind a ket mellemben csomot talaltam kb.1 eve, de a melleim azelott mar kb.5 evvel fajtak. A mellbimboim sem a megszokottak. Ketsegbe vagyok esve. Lehet, hogy mellrakom van? Mielobb valaszoljanak, kerem!

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra, de menj orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani! :)
2012. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de en megis felek...mas nem is jut eszembe, csak a mellrak. anyanak pedig felek szolni, nem akarom, hogy aggodjon.
2012. dec. 27. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejmirigyeket érzed benne, de érdemes lenne szólnod mindenképp anyukádnak, ki tudja mi a gond.. tudod jól hogy ilyenkor minden nap számít ha komolyabb... ja és szerintem itt egy nőgyógyász sincs, pláne olyan aki a leírásod alapján megmondja mi a bajod, maximum találgatunk.
2012. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 16 évesen mehetsz egyedül is orvoshoz, őt pedig köti az orvosi titoktartás. Szerintem nincs komoly baj, de azért menj el dokihoz, mert úgyis csak akkor tudsz megnyugodni. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mar egy ideje eldĂśntĂśttem, hogy ma, karĂĄcsony utan szolok neki, de valamiert nem megy.
2012. dec. 27. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért gondolja minden tini, hogy rákos?? Kizárt, hogy rák főleg, ha kétoldali..Menj inkább bulizni..
2012. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem csak a csomok miatt,hanem a mellbimbom is.
2012. dec. 27. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyformán van mindkettő melledben csomó/fájás, akkor biztos hogy nem rák! Pláne a te korodban ez szinte elképzelhetetlen!
2012. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!