Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy hatalmas piros gyuladá...

Van egy hatalmas piros gyuladás (pattanás? ) a csiklóm mellett de nem közvetlenül mellette. Mi ez?

Figyelt kérdés

Mit csináljak vele?nagyon fáj és vörös és nagy.Nem szeretnék vele orvoshoz menni.Bnőm tanácsára raktam rá pár csepp ecetet(nem tudom miért kellett)és nagyon csípett.Még nincsen közepe,nem tudom kinyomni.Mit csináljak vele?Összefügg azzal,h elég gyakran maszturbálok de csak a csiklómmal "játszom".mit tegyek???(még szűz vagyok)

köszi,14/L


2009. aug. 31. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyenem a csiklóm mellett illetve a "dombocskámon". Ez általában nekem borotválás után szokott megjelenni. Borotválod ott lent? Mert esetleg attól lehet
2009. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet pattanás is. FŐleg ha nagy, piros és fáj. Pár nap múlva lesz közepe, és kinyomható, de ha nem piszkálod, magától is "kiürül" a genny belőle. Ártalmatlan. (nekem is szokott lenni néha, nem tudom mitől van).
2009. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen.Akkor ez csak szőrtüsző gyulladás.De ez nem kisebb szoktott lenni?És magától elmúlik?
2009. aug. 31. 10:54
 4/11 A kérdező kommentje:
ok köszi:) megnyugottam
2009. aug. 31. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik magától is, pár nap múlva. Nem kell piszkálni sem, és kezelést sem igényel. Első egy-két-három nap fáj, amig megtellik, aztán mikor már meg lesz telve, vagy kiürül, nem fogod érezni, és el is múlik teljesen.
2009. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha sokat maszturbálsz, és folyton ott matatsz akkor lehet h attól lett ilyen nagy. mert elvileg kicsi volt, de mivel folyton azt a részt dörzsölgeted, így begyullasztottad.
2009. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 2. és a 3. hozzászóló vagyok. Én egyáltalán nem maszturbálok, és nekem is szokott lenni, szóval ez nem valószínű, hogy attól van.
2009. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már.Sima pattanás szerintem,csak jobban begyullad mert érzékeny helyen van.Ne piszkáld amig nemtudod kinyomni
2009. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de már 2napja megvan.Akkor ma,holnap kiürü?
2009. aug. 31. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, még most csak telik. 2-3 napig telik, fáj. Aztán kb. még 4-5 napig meglesz. Durván egy hét, 8 nap, mire teljesen elmúlik, de ezen most ne idegeskedj, mert nem egyforma mindenkinél. Van akinek hamarabb elmúlik, van akinek tovább is eltart (10-12 nap).
2009. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!