Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Hatalmas bőralatti...

SOS! Hatalmas bőralatti pattanás nőtt a homlokomra! Mit tegyek rá, hogy gyorsan elmúljon és ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Tényleg óriási!Volt már bőralatti pattanásom,de ekkora még soha!Nagyon csúnya és fáj is!Mit rakjak rá,hogy reggelre valami véltozás következzen be?Mert nem szivesen mennék így dolgozni!:(
2011. júl. 11. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy paradicsomszeletet vagy reszelt krumplit és ragaszd le éjjelre. Reggelre kifakad.
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj!Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

A paradicsomra én is gondoltam!Szerintem mindjárt teszek is rá!Gondolom azért jött ki,mert hamarosan meg fog jönni a mensim és ilyenkor mindig megjelenik rajtam 1-2 pattanás,de ez tényleg olyan hatalmas,hogy ekkorát még nem láttam....

2011. júl. 11. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. Egyébként az ilyen furunkulusnak hívják:(
2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!