Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megnőni a mellem és...

Míra.4 kérdése:

Mikor fog megnőni a mellem és mikor jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

13 éves lettem most januárban és még nincs fehérfolyásom. Hány éves korban szokott megjönni? Anyukámnak 12 éves korában jött meg. Akkor nekem is nemsokára megfog jönni vagy ennek semmi köze egymáshoz?Az egyik barátnőmnek 12évesen jött meg nem rég. Volna még egy kérdésem. Még nincs semmi mellem. Mind2 barátnőm fiatalabb nálam az egyik 1 évvel a másik 2-vel. Nekik is nagyobb mint nekem, nekem semmi mellem nincs és nem husisabbak nálam ugyanolyan alkatuk van mint nekem, nekem mikor kezd el nőni.?



2013. jan. 21. 19:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Jah, és Szörzetem már van. Ha ez számít,de nem tudom.


Várom a válaszokat.

Köszi mindenkinek.!!

2013. jan. 21. 19:45
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez valtozo van akinek 10 evesen jon meg es no meg a melle de van aki kesobbero tipus es 17 eves koraban jonek ezek a testi valtozasok. De atlagban 12-14 korul kezdodnek. Addig orulj ameddig nem menstrualsz. :)
2013. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán 1-2 év.
2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:) köszönöm.

Jah és egyébként hányas mérettöl szoktak melltartót hordani? Toppom az van.

2013. jan. 21. 20:01
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

ha még nem nő a melled,akkor kb 15-16 évesen fog megjönni először. csak hogy tudj róla,2-3 év mellnövekedés után. de ha "mázlid" van,akkor éppen 14 évesen. de nem biztos.

nekem 11 évesen kezdett el nőni és 14 évesen jött meg,pont 3 évvel rá :s szerintem az elég sok.


ÉS! általában az első menzesz előtt 2-2,5 évig van folyás,vagy csak 1 évig,szóval neked nem most fog megjönni,de még a közeljövőben sem.


nem attól függ,hogy anyudnak mikor jött. barátnőmnek 11,anyjának 14,tudok olyanról akinek az anyja 12,nővére 13,ő meg csak 16 volt az elsőnél...


remélem segítettem.

2013. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a barátnőid már fejlettebbek, mert mindenki más ütemben fejlődik! A testileg érettebb lányok sem jobbak, mint a kevésbé érettek!!!
2013. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szia:)15 éves vagyok 4 éve menstruálok://küszködök..

amugy irtad hogy még nem nő a melled se fehérfolyásod sincs.. valószínű hogy 14-15 évesen fogsz menstruálni.

de használj ki minden pillanatot míg nincs meg!!!

2013. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem 14 évesen sem fog még. ha még melle sem nő,nincs folyás,akkor biztos hogy még nem fog megjönni neki 15 éves koráig.

ha lesz valamikor már folyás és mell növekedés,akkor kb számolj rá 2 évet és akkor fog megjönni :)


várjunk csak. a mellbimbód dudoros már,hegyes? ha igen,akkor már nő a melled csak még kicsi :) így kezdődik az egész. ha egyáltalán nem dudorodik semmi,akkor még nem nő!

2013. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tényleg mindenkinek hálásan köszönöm.!

utolsónak: má dudorodik egy ideje de azóta semmi sem történt folyásom még nincs.

2013. jan. 28. 16:01
 10/15 anonim ***** válasza:

akkor még odébb van a menzesz. ha most lenne először folyásod,akkor is csak 14,5 vagy 15 évesen menstruálsz majd legkorábban.

remélem segítettem.

2013. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!