Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megnőni a mellem és...

Míra.4 kérdése:

Mikor fog megnőni a mellem és mikor jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

13 éves lettem most januárban és még nincs fehérfolyásom. Hány éves korban szokott megjönni? Anyukámnak 12 éves korában jött meg. Akkor nekem is nemsokára megfog jönni vagy ennek semmi köze egymáshoz?Az egyik barátnőmnek 12évesen jött meg nem rég. Volna még egy kérdésem. Még nincs semmi mellem. Mind2 barátnőm fiatalabb nálam az egyik 1 évvel a másik 2-vel. Nekik is nagyobb mint nekem, nekem semmi mellem nincs és nem husisabbak nálam ugyanolyan alkatuk van mint nekem, nekem mikor kezd el nőni.?



2013. jan. 21. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 29. 19:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, míg nem jön meg addig, nagyon kínácsi vagy, mikor jön a te időd....De ha még nincs melled, se folyásod..szerintem is, 15-16 éves korodban jön meg.

Nekem a mellem már 10 éves koromban el kezdett fejlődni, és másfél évig volt fehér folyásom, és most január 6-án megjött..

De én mondom, addig örülj, míg nem jön meg! :)

2013. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A leírásodon magamra ismertem.:D Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, és kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.:) Figyelj, mindenki máshogy fejlődik, hamarosan te is (és én is) elkezdesz "érni" :)
2013. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem 10 evesen nott a mellem es jott meg a feherfolyas anyunak 14. Keresztanyukameknal nyaraltam...

Elvezetes volt mondhatom :)

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző: leírnád érthetőbben? mert egy kukkot sem értettem belőle :d
2013. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!