Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint nem jött meg....

Már megint nem jött meg. Nincs semmi tünetem csak nem jött meg. Többi lent?

Figyelt kérdés

Tavaly Januárban kezdtem el szedni a Jangee-t 1 dobozzal vettem be. Azóta megtalált a hüvelygomba és a herpesz is. Ebben a hónapban nem, Novemberben meg csak cickafark tea segítségével jött meg. A többi hónapban rendesen időben jött meg. Nem élek túl kiegyensúlyozott életet sem fizikailag sem lelkileg arra gondoltam ettől lehet a kimaradás. A betegségeket lekezeltem ahogy kellett krémmel. Mindkettőnek nyoma sincs egyik sem újult ki.


A kérdés inkább az lenne aggódjak-e vagy inkább próbálkozzak a lelki-testi harmóniával?



2013. jan. 22. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Orvoshoz miért nem mész el?
2013. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A legegyszerűbb válasz.

És mit mondjak neki? 1 hónapot kimaradt nincs semmi tünetem ezen kívül, csak az hogy sz@r az életem mint a többi kb 10 millió embernek M.o.-on. Erre biztos felír gyógyszert.

Ha nincs tünet akkor nincs mit kezelni az orvos ebből dolgozik. Amúgy nincs fél éve hogy voltam és nem találtak semmit. Nem fogom havonta felkeresni a nődokit csak mert pl nem napra pontosan jön meg és jaj a végén barnáztam egy kicsit mi bajom lehet biztos meddő leszek......

Amúgy sem az volt a kérdés, hogy menjek-e orvoshoz. Hasonló cipőkben járóktól várok választ.


Megjegyzés: Ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a kérdéshez akkor nem kell válaszolni senki sem kötelez rá.

2013. jan. 22. 07:09
 3/9 anonim ***** válasza:

szia:)

Ugyanez van velem is szinte.

csak nekem 2 honapja nem jott meg ( most kellett volna 4 napja) en is szedek fog gatlot,2 teszt negativ.. szerintem a stressz.. nekem sincs kieggyensulyozott eletem...:((

2013. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet akkor másféle fogamzásgátlót kellene szedned. Menj el orvoshoz, mondd el neki, hogy nem jött meg, meg a herpesz - gomba tüneteket is. Azért említsd meg, hogy nem valami kiegyensúlyozott életet élsz. Valószínű, hogy fel fog írni egy másfajta fogamzásgátlót, ami lehet hogy bejön, lehet hogy nem. Addig kell kísérletezni, még meg nem találjátok, ami neked jó.
2013. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ha idönként kimarad a menzeszed, az OK egy orvosnak arra, hogy kivizsgáljon. (Az elsö tehát egyáltalán nem modnott hülyeséget).

2. A fogamzásgátló meg a cickafarkfü-tea nem garantált, hogy jól hatnak egymásra, ugyanis a tea a petefészek hormonrendszerét aktivizálja, a fog.gátló meg elnyomja. Adott esetben EMIATT leszel terhes.

3. Sem a gombás fertözést, sem a herpeszt nem lehet HÁZILAG kikezelni, mert a szabadon kapható szerek csak a tüneteket csökkentik, de nem gyógyitanak meg.

4. Ha ennyi problémád van a fog.gátló miatt, akkkor már csak azért is érdemes lenne orvossal megbeszélni.


NE aggódj, hanem menj orvoshoz, de ettöl függetlenül próbálj valamilyen módszerrel saját magaddal egyensúlyba jönni.

2013. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utsó válaszolónak teljesen igaza van! Annál is inkább, hogy a menstruáció kimaradása, a barnázgatás komoly hormonális eredetű, vagy endokrin hátterű problémára is utalhat! Endokrinológushoz kérj beutalót, aki célzott laborvizsgálatokkal kideríti, hogy mi a probléma. Mind a gyógyszerekre, mind a gyógynövényekre igaz, hogy a problémát kell, hogy kezeljük és ne vaktában, amit érünk. Ehhez, pedig ki kell deríteni az okokat.
2013. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért hiszitek azt, hogy még mindig szedem, leírtam, hogy csak 1 dobozzal szedtem be azaz 3 levéllel, 3 hónapig szedtem és amikor elfogyott abbahagytam utána kezdődtek a problémák. Nem házilag kúráltam a betegségeket, hanem orvos által felírt krémmel, amúgy kevesebb mint fél éve jártam orvosnál (ezt leírtam kommentbe) tavaly összesen 3x voltam orvosnál és nem talál semmit. Nem barnázgattam, hanem csak egy példának írtam fel, hogy nem kell mindennel rögtön az orvoshoz futni.

Amúgy az, hogy 1 hónapot kimaradt nem ok semmilyen problémára önmagában. Mivel nekem nincs más tünetem. Max azt mondja jöjjek vissza jövőhónapban ha fennáll a dolog.

A cickafark teát eszem ágában sem lett volna a fogamzásgátlóval együtt inni. Tudom milyen hatása van mindkettőnek.


Minden jó szándékú válaszolónak köszönöm.

2013. jan. 22. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem,. hogy miért tetted fel a kérdést, ha úgyis okosabb vagy mindenkinél... a te egészséged, te tested. A legtöbb nőgyógyász szart sem ért az endokrinológiához, ha van egy szubklinikus pajzsmirigy probléma a háttérben, akkor nem derül ki, csak akkor, amikor nem jön össze a baba.
2013. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam okosabbnak.

A kérdés le van írva utolsó sor kérdőjel a végén.

A többi csak azért van leírva, hogy kifejtsem a kérdésem okát.

2013. jan. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!