Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki, akit évek...

Van itt valaki, akit évek után végre ki tudtak gyógyítani a bajából? Hogyan és ki?

Figyelt kérdés

Olyan nőgyógyászt keresek Budapesten, aki elhúzódó bajból ki tud gyógyítani. Jártam már többnél is, ránézésre mindig azt mondják, hogy gomba, de a mintavétel mindig negatív. Kaptam már egy rakás gyógyszert, de semmit sem hatnak. Évek óta ez megy, és már kezdek beleőrülni, hogy nem gyógyulok. Eddig sztk-ra jártam, most lehet, itt az ideje megkeresnem egy magánt. Na de kit? Szerintetek?


És mit ajánlotok, mit kéne tennem? Tüneteim olyanok, mintha gombám lenne, plusz kiütésféleséget érzek, plusz a belső combom viszket.



2013. jan. 22. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igyál 1000 mg-os kalcium pezsgőtablettát, egy nap 3x, az jó a viszketésre.
2013. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dr. Kaszás Tibor

a déli pu.nál van a rendelője :) bár kicsit drága

bár nekem más jellegű problémám van, de nem adott rá egyből gyogszert hanem elküldött több vizsgálatra is.. :) és kiderült mi a bajom.. sajnos nem gyógyítható az enyém , de a tiedre azért biztos van megoldás.

2013. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem miután kiderült hogy candida akkor diétával elmult. ha neked is az van, kevés a gyógyszer diéta nélkül nem fog sikerülni.
2013. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mubby23 válasza:
magánorvosok sem jobbak egy fokkal sem, én egy éve szenvedek h nekem is olyan mintha gomba lenne, minden tenyésztésen negatív, pisiminta is negatív, mégis ég pisilés utén folyamatosan. én már a magánorvosokban sem bízom soha többé.
2013. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A körzeti orvosaimban már nem bízok. Csak írják fel a gyógyszereket, már miközben a tüneteket mondom, aztán semmit sem hatnak. Ezért keresek mást. Már nem tudom, kihez fordulhatnék, aki segíteni tudna.


Talán egy magán doki több figyelmet szentelne rám, mint 5 perc.

2013. jan. 24. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Dr. Hamvas Ferenc


az orvostudakozón is fent van, nagyon segítőkész, de jó szakember is állítólag

én hozzá fogok elmenni

2013. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vettek le váladékot, majd nem küldték el tenyésztésre, ahol megnézik milyen baktérium, gomba okozza a tüneteket?? Nem semmi!! Az ilyen nem orvos. Szerintem jelentsd az esetet, hogy ilyen ne történhessen meg másokkal.

Nem muszáj magándokihoz menned, csak menj el egy lelkiismeretesebb nőgyógyászhoz.

Lehet, hogy nem is gombád van, hanem valamilyen baktérium okozza.

Bár te is megéred a pénzed, már nem azért mondom, de ilyet, hogy évekig így hagyod magad. Azt azért te is tudhatnád, hogy a tünetek bemondása alapján felírni gyógyszert, az nem gyógyítás. Sokkal előbb is mehettél volna másik orvoshoz, és már rég semmi bajod sem lenne.

2013. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6 dokinál voltam. És igaz, hogy elég sokszor nem vettek kenetet, de jó pár alkalommal. A kerületben voltam az összesnél. Nem tudom, hova mehetnék még, ahol ingyen foglalkoznak velem. Felhívtam klinikát, ott azt mondták, hogy nem foglalkoznak velem, mert az OEP körzetekre osztotta fel az országot, s én csakis oda mehetek ingyen, ahova eddig is jártam, a körzetire, ahol már minden dokit megjártam.


Tudsz jobbat, mint magán doki? Mert ha igen, akkor szíves örömest olvasom.

2013. jan. 27. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha 6 állami orvosnál voltál és nem segített akkor keress fel egy magánt...

www.ujhazy.hu esetleg őt megpróbálhatnád mert ő neki van egy gomba elleni programja, patikában kikevert kúppal gyógyít. a honlapján is ír a kezelés menetéről

2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, hogy ennyire nem foglalkoztak veled.

Ez valahol vidéken van? Már nem azért, csak ilyet még sosem hallottam, hogy tenyésztés nélkül, csak úgy kapjon valaki gyógyszert, egy feltételezett, de nem bizonyított bajára, fertőzésére.

Lehet, hogy Bp.-en jobban figyelnek ilyen szempontból a páciensekre. Én vidéki vagyok eredetileg, de Pestre költöztem, és nőgyógyásznál is csak Bp.-en voltam. Egyetlen barátnőm és én sem jártam soha így, mint te.

Én az Örs vezér téren lévő rendelőbe szoktam járni, két orvosnál is voltam már az évek során, mindkettő mintát vett, ahogy azt kell.

Nekem sem Pesten van az állandó lakcímem, de még csak ideiglenes sincs, csak közöltem velük, hogy itt lakom, ebben a kerületben, albérletben. Szerintem elég lenne, ha te is csak ennyit mondanál. Más kérdés, hogy azóta már nem is a XIV. kerültben lakom, csak az első albim volt ott, de azóta is oda járok.

Persze magánorvoshoz is mehetsz, ha bennük jobban bízol. Ezek után tulajdonképpen megértem.

Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod volt.

2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!