Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakorlatilag 1 éve nem érzek...

Gyakorlatilag 1 éve nem érzek semmilyen szexuális étvágyat. Hogyan hozzam elő?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a párom miatt alakult ez ki? Mert azóta van ez így mióta összejöttem vele (rá 1 hónapra). Vele vesztettem el a szüzességemet nem egészen úgy ahogy gondoltam és a kezdeti hónapokban kb 2-3x csináltuk naponta. Csak akkor nem sértődött meg amikor menstruáltam vagy mondtam neki, hogy fáj már ott lent annyiszor csináltuk. Így visszagondolva egy h_lye p_csa vagyok, hogy hagytam magam. Nem bánom, hogy vele vesztettem el, de ez azért örök seb lesz bennem. Beszéltem már vele erről, de úgy vettem észre, hogy nem érdekli a dolog. Mindig a szexet követeli, csak most már ott tartunk hogy 1 héten 1x csináljuk, de nekem már ez is megterhelő. Nem érdekel a dolog már és csak feszültséget kelt bennem, hogy a párom azzal fenyegetőzik, hogy elhagy.

2013. jan. 22. 22:11
 1/6 gelazso ***** válasza:
44%
egy jó partner mindenre képes
2013. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát azt tanácsolod hagyjam el?
2013. jan. 22. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha azt erzed,hogy nem kivanod mar,es meg is beszeltetek,probalkoztatok mas modszerekkel,es nem vagysz ra,igy sem akkor nem sok ertelme van folytatni.

Amit nem akarsz,azt ne eroltesd,mert csak a lelkedet sebzed meg vele.

Lehet,hogy a pasid nem tudja es te sem tudod,hogy mi jo neked a szexben.

Es ha osszejossz egy masik pasival,aki mashogy fog veled banni,akkor valszeg a kedved is visszater.

Nagyon bena lehet a parod a szexben,ha azt valtotta ki beloled,hogy elmenjen tole a kedved.

2013. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát még nem volt orgazmusom vele és egyáltalán nem tudtam elengedni vele magam igazán. Mindig az jut eszembe, hogy csak azért csinál dolgokat, hogy végre bedughassa.
2013. jan. 22. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így nem sok értelme van... jobb lenne nektek külön... :( Ne haragudj, de ez az igazság.
2013. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet. A jó párkapcsolat egyik kihagyhatatlan eleme a jó szex.Bárki bármit mond. Az elmondottak alapján, még elég fiatalok vagytok.15 körül?

Ebben a korban elég nagy trauma egy lánynak- bármennyire is akarta,-a szex.főleg az első.Tapasztalat. Ha megtalálod azt akivel minden klappol, és akarod is és mikor megtörténik jó, akkor már minden rendben lesz.

Egy jó kapcsolatban mind a két félnek figyelnie kell egymásra, ez alap. Ha nem veszi figyelembe amit te szeretnél, és nem érdekli hogy neked jó legyen, akkor bizony tényleg mindent csak azért tesz hogy "berakhassa" Sajnálom, de ha szeretnéd kívánnád hidd el.

2013. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!