Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás? Krónikus hólyaghurut...

Felfázás? Krónikus hólyaghurut? Szexuális betegség?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Két évvel ezelőtt vesztettem el a szüzességem és kb akkor kezdődött az egész. 2010 decemberében voltam először anyukámmal nőgyógyásznál a szüzességem elvesztése után 2 hónappal. Felírt nekem egy Jangee 0.002 nevű fogamzásgátlót, főképp, mert a menstruációm nem volt rendszeres. Utána volt egy gombás fertőzésem és egy felfázásom. A fertőzés a mai napig visszatér, de van, hogy csak az érzés, a tünetek lemaradnak. A felfázás a mai napig kísért. Főképp szexuális együtt lét után jön elő. Első időkben kaptam antibiotikumot. Főképp télen jön elő vagy hidegebb nyári napokon. Sokszor annyira rossz, mert a hideg ráz és elönti a testemet a meleg. Rengeteget hiányoztam már az iskolából is, ami nem mehet tovább. Nem régiben az összes orvost végig jártam, mert a háziorvosomnak is feltűnt, hogy ez visszatérő dolog és mostanában egyre többször előjön. Az urológus adott nekem egy Augmentin duo nevezetű antibiotikumot és minden egyéb magyarázás nélkül elküldött. A vizeletemben genny és vér is található.

Mit tudok tenni? Már rengeteg antibiotikumot bevettem, amitől max gombás fertőzésem lett meg egy két hétig tünet mentes voltam. Próbáltam ülőfürdőket és gyógyteákat. Azon gondolkozom, hogy ez lehet a fogamzásgátlótól? Vagy ez valamilyen hajlam? Esetleg kijövök a betegségből és a párom visszafertőz? Már nem tudom kihez forduljak, mert mindenki elküld egy antibiotikummal és 0 magyarázattal. :(



2012. dec. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt a huzavonát csináltam majd 4 évig. Antibiotikumot hagyd abba szépen mert lebombázzák az immunrendszered vele. Aztán azt fogod észrevenni, hogy valaki köhhint és már 40 fokos lázzal szenvedsz.


Az simán lehet, hogy a párod visszafertőz.. nem ártana, ha ezt megbeszélnétek és neki is csinálnának tenyésztést.


Leírom neked, hogy nekem mitől múlt el:

-Tőzegáfonya kapszula, vagy ahányszor lehetett tőzegáfonya 100%-os gyümölcs sűrítmény

- Medveszőlőlevél tea kb napi 2x 2 dl.

- Grapefruitmag csepp- napi 2x 15 csepp

- Cickarak-kakukkfüves fürdősóban ücsörgés( tescoban is lehet venni)


Ezeket csináltam 3 hónapig és végérvényesen megoldotta a gondokat.

2012. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy 15 percenként rohantam pisilni, ha nem jöhetett össze nagy görcseim voltak, szóval énis megszenvedtem vele. Hála a gyógynövényeknek elmúlt. :)
2012. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megfogadom! Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket!:)
2012. dec. 24. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom,hogy olvasod-e még a válaszokat,de azért leírom ami nekem használt. Ugyanebben a cipőben jártam,mint Te, csak picit idősebb vagyok nálad. Évekig szenvedtem,dokiról dokira jártam. A neten találtam 3 éve egy készítményt, aminek a neve D-mannose. Én ezt szedem és nagyon bevált! Szerintem próbáld meg,hátha használ. Nagyon drága :(, de én inkább spórolok erre. Itt tudsz utána olvasni magyarul: [link]

mondjuk én nem innen rendelem,hanem egy angol honlapról,de nem hinném,hogy van különbség. A dokim még ajánlott egy Vitagyn C krémet is,ami szintén nagyon jó gombás fertőzések és a hólyaghurut megelőzésére és az Ellen tampon (ez a neve,gyógyszertárban lehet kapni, ez egy svéd tampon fajta).De ezekről is utána olvasgathatsz,ha beírod a keresőbe.


Amúgy nekem sajnos a teák és tőzegáfonya nem használtak,talán a kisvirágú füzike teája jó még.

Minden ember más, és mindenkinek saját magának kell megtalálnia,hogy neki mi a jó.Remélem tudtam segíteni.

Gyógyulást Neked!

2013. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. jan. 20. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem olvasod még, nekem is ez a panaszom szinte... azt szeretném kérdezni hogy elmúlt-e és ha igen mivel jártál sikerrel?
2013. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!