Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell az első próbakor...

Miért kell az első próbakor mini tampont használni?

Figyelt kérdés
Már 5 éve megvolt amikor először használtam tampont 16 évesen, de rögtön normált, és csak az elsőnél annyi volt a baj, hogy nem jól raktam fel, és átázott, de nem fájt meg semmi. Akkor miért mondják hogy elsőre minit kell használni? Ja és még szűz vagyok
2013. jan. 22. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert sokaknak még a mini is elég nehezen megy fel, vagy sehogy. Attól függ, hogy milyen a nyílás a szűzhártyán.
2013. jan. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én pl addig a minit sem tudtam fel rakni amig szűz voltam. De elég vastag lehetett a szűzhártyám mert már éltem nemi életet pár hónapja, (igaz mindig nagyon fájt igy ritkán) és voltam orvosnál és közölte hogy még ép a szűzhártyám....

Szoval azért kell minivel kezdeni mert az könnyebben felmegy már akinek fel megy. Ismertem pár lányt akinek ugyanigy nem ment addig amig szűz volt. Van akinek meg simán mint pl neked.

2013. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hogy fel kell rakni, hanem hogy a megtelt tampont ha kihúzod, annak nagyobb a térfogata, ezért fáj kifelé... Legalábbis nekem a mini is fájt először. Amikor már azt megszoktam, akkor jött a normál, de az első kihúzásnál a falat kapartam... Szóval ezért ajánlják először a minit...
2013. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!