Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj állandóan a hasam?...

Miért fáj állandóan a hasam? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
A menzeszem általában nem jön meg 28 napra,inkább 32-re!Ma még csak a 23.napon vagyok,és annyira fáj a hasam.. Sőt van olyan,hogy szinte minden nap fáj..
2013. jan. 23. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A 32 nap teljesen normális, mindenkinél változó, hogy mennyi, 24-35 napot mondanak ideálisnak, de még akár egy nőnél havonta is változhat, efelől ne aggódj. Viszont a hasfájás miatt lehet, hogy el kellene menned egy nőgyógyászati kivizsgálásra.
2013. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a 32 napot azért írtam,ki,hogy nem vagyok se a ciklus közepén,és még van több mint egy hetem a következő menziig,és ettől eltekintve is fáj a hasam...Járok rendszeresen nőgyógyászhoz,alig 1 hete voltam,petefészek gyulladás és társait szedtem össze..DE ettől eltekintve is állandóan visszatérő hasfájás..Babát tervezünk ráadásul.
2013. jan. 23. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!