Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A műtét óta állandóan rajtam...

A műtét óta állandóan rajtam van a sírás. Miért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 nappal ezelőtt volt egy mellműtétem (jóindulatú daganat volt benne). És hát műtét előtt persze mindenki parázik. Hát én is paráztam. Altattak egyébként..aztán mikor felkeltem semmi bajom nem volt, eltelt két nap, azóta torkomban a sírás, el-el sírom magam. Főleg mikor a kórházra gondolok. Miért van ez? Valakivel volt ilyen? 18/L
2012. nov. 24. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Stressz, félelem. Fel kell dolgoznod a történteket.
2012. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki máshogy él meg egy stresszhelyzetet. Te így. Nincs ebben semmi szégyellnivaló.

Arra gondolj, hogy a műtét jól sikerült minden rendben, ne arra, hogy mi lehetett volna.

2012. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Ilyenkor bizonyos hormonváltozások mennek végbe a szervezteben...főleg ha a melledet műtötték. Valószínűleg attól van hogy egy kicsit sírósabb vagy. Gondolom kell szedned valamilyen hormontartalmú gyógyszert...Remélhetőleg ha beáll a hormonszinted akko ez megszűnik, ha nem menj vissza a dokihoz.
2012. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Miért kellene szednie bármit is?

A mellét műtötték, nem a petefészkét...

2012. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!