Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy szex közben...

Az normális hogy szex közben jött meg?

Figyelt kérdés
Még nincs teljesen egy hónap a két menstruációm között de mégis megjött ma ráadásul aktus közben és mikor kihúzta a barátom akkor láttam hogy véres az ágy..eléggé megilyedtem ez normális hogy így jön meg?
2008. jún. 2. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia szűz voltál vagy már nem? nálam egyszer újjazás közben votl ez és én már rég nem voltam az lehet kcisit durva volt barátod vagy ne voltál elég nedves és felsértett persze ha nem voltál szűz
2008. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen normális! Tapasztalatból mondom. Nekem is volt már amikor pont aktus közbe jött meg. A vicces, hogy én még száz voltam akkor és először csak azt hittük az miatt vérzek. De néhány óra múlva észre vettem, hogy még mindig véreztem és teljesen olyan volt a színe mint amikor megjön. Nem lehet, hogy szűz voltál és azért hitted azt, hogy megjött? Amúgy amikor átszakad a szűzhártyád annak teljesen más színe van mint a mensinek. Sokkal élénkebb piros míg a mensi általában sötétebb. Nálam legalábbis olyan volt :) De ne aggódj nincsen ezzel semmi baj sem :) Mindenkivel előfordul. Ha meg nem voltál száz már és még a mensidnek sincs itt az ideje akkor lehet, hogy vmit fölsértett mint azt már az elöttem válaszoló megemlítette.
2008. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem száz, hanem szűz :D bocsi
2008. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nemvoltam szűz ez volt a 3. lefekvésünk szoval ezért nem értettem de ha nincs baj akkor oké!
2008. jún. 2. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs baj, nekem is jött meg közben! :)
2008. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az normális h valai annyira fél a terhességtől h már bemeséli magának és mondjuk fáj a melle? egyébként a tünetek 2 vagy másfélhát után a beágyazódást követően jelentkeznek?
2008. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj bocsi ezt nem ide akartam!!!
2008. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam. Amikor elveszítettem alig véreztem. Kb. 1 hónapra rá meg nagyon. Korházba is kerültem. Egy valamivel átitatott tampon fél perc alatt megállította a vérzést...Ha nagyon véreznél, vagy hosszabban, mint máskor, menj orvoshoz!...

Én mire odaértünk elájultam...

2008. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, en is jartam igy!!! Raadasul az elso alkalommal azt hittem, hogy azert mert szuz voltam, de nem azert, hanem mert akkor jott meg es utanna 5 napig vereztem!:) Aztan par ev mulva megint megtortent, de akkor jott meg mikor epp ujjalt a paim :P egy kicit ciki, de elviselheto!! Szerintem normalis, ugy hogy ne aggodj!
2008. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!