Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell tisztának lenni...

Mennyire kell tisztának lenni szeretkezéskor? Túl fóbiás vagyok, vagy ez a normális? A spontán szex kész fertőzés veszély?

Figyelt kérdés
Az alap problémám, hogy azzal pisilünk amivel szeretkezünk. Párom nem mossa meg magát pisilés után így olyan marad(fiú). Leteszteltem, átnedvesedett a papírzsebkendő, pedig állította, hogy nem lehet olyan. Én(lány) megmosom magam minden wc-zéskor, mert van bidénk. Régen nem zavart, élveztem a spontán szexet, de most belegondolok, hogy mennyi baci, meg büdi dolog van a fütykösön, és már nincs is kedvem hozzá. De az se túl izgató, ha előtte lefürdünk, mert akkor eltűnik a spontanaitás. Próbáltam intim törlőkendőt rakni az éjjeli szekrényre, de sem segített, sőt fura szaga lett tőle. Szerintem sokszor szerelmeskedik az ember pisilés után, lányok is fiúk is, ja és az orál - a spontán orál? nyami-nyami :D
2010. dec. 17. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha orálszexhez is van kedvem akkor szeretek megfürdeni előtte, sima szex jöhet anélkül is.Nem hinném hogy pisiben úsznak a testrészek, erre való a wc papír.
2010. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

A pisi steril, nincsenek benne bacik.


Megejthettek közösen is egy zuhanyt, spontán szexnél is. :-) Előjátéknak kiváló. Orálnál meg húzhat a párod gumit.


A spontán szex meg legkésőbb az első gyerek után magától a múlté lesz. :-P Onnantól kezdve nem lesz gond a tervezett szex előtti tervezett zuhannyal.


egy kétgyerekes anyuka

2010. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.. csak a férfiak többségének nem szokása megtörölni pisilés után azt a bizonyost.. legalábbis én csak egy ilyet ismerek, bár nem is ez az első téma férfi ismerősökkel, úgyhogy biztos van több is, aki megtörli. :)

A lényeg, hogy szerintem szükséges az együttlét előtt megfürdeni, lezuhanyozni, ha valakinek ez elveszi a vágyát, akár együtt is zuhanyozhatnak. :)) Egyébként ilyenkor nagyon gyorsan képes az ember tisztálkodni... :D

2010. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Orálnál gumit??? Esetleg csinálhatjátok külön-külön szobában is, úgy tuti nem lesz gond...
2010. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
21:45-ös vagyok. Ezt a megtörli-nem törli meg dolgot az első válaszoló hozzászólására írtam, csak közben lett még egy válaszoló, akinek nagyon igazat tudok adni, mert miután már gyerekek vannak a spontán együttlétnek annyi... és még amire rákészül az ember, hogy na már a gyerekek alszanak, most már lehet - zuhanyzás után:D - se mindig jön össze, mert épp akkor ébred fel valamelyik... engem nagyon tud zavarni, akkor már két okból is, eleve hogy felébred, meg hogy nem jött össze az akár hetek óta tervezett együttlétünk mondjuk késő éjjel...
2010. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem kötelező élvezni, hogy a szájadba ejakulálnak. Én sepciel nem élvezem, nem szeretem.


Különben is, a szexben nincs szabály, csak annyi, hogy mintent lehet, ami MIND A KÉT FÉLNEK kellemes. Nem neked, hanem a két résztvevő félnek. Nem kötelező nekem a te szabályaid szerint szexelni. Azaz: ha gumiban szeretjük az orált, mert nekünk így jó, akkor gumiban fogjuk csinálni, és kész.

2010. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

azért azt nem mondanám, hogy fertőzésveszély, ha mindketten monogámok vagytok, és mindennap fürödtök, de megértelek, én is csak tisztán szeretek szerelmeskedni.

még akkor is, ha eltűnik a spontaneitás, én szívesen feláldozom, bár én már 30 elmúltam, nekem talán már azért nem olyan fontos, lehiggadtam, sokféle tapasztalatban volt már részem.


ha nem bírtok magatokkal, akkor sincs gond szerintem, akár még az orál is belefér, ha mindketten minden pisilés után megtörlitek magatokat. ez a lányoknál alap, azonban a pasiknál sajnos nem. és persze, ha nem telt el bő fél napnál több, akkor még okés szerintem.

de ha több idő telt már el, vagy a párom nem törli meg magát, akkor nekem nem lenne hozzá kedvem.

csak miután alaposan megmosakodtunk mindenhol, nemcsak az intim helyeken, ja, és fogat is mostunk.

2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a gumi szagát sem bírom, nemhogy a számba vegyem és érezzem azt a bűzt meg ízt.Nekem ez nagyon természetellenes.
2010. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz, hogy a pisi steril, de egy idő után büdös lesz, ahogy elkezd bomlani.

persze inkább akkor áraszt szagot, ha nem töröljük meg magunkat, ami ugye a férfiakra sokkal jellemzőbb.

sőt, közülük kevesebben is szőrtelenítik magukat sajnos, így meg pláne bepállik minden, rácseppen a szőrzetre a pisi, na, inkább nem részletezem, elég gusztustalan szaga van egy pisis szőrzetnek, amit még mosakodással is nehéz eltávolítani. ha beleette magát, fürdés után is érezni, undorító.

2010. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Környezetünk tele van "bacikkal", azaz valamiféle organizmusokkal, de ez messze nem jelenti azt, hogy egytől-egyig fertőzőek. Rengeteg számunkra hasznos "baci", organizmus létezik, nem is tudnánk meglenni nélkülük.

Vannak természetesen olyanok is, amelyek nem kívánatosak, de vannak. Ezeket az ember védekező mechanizmusa minden további nélkül "kezeli", hosszú fejlődésünk során ez kialakult. Nem kell fóbiásan félni tőlük. Ez a védekezési mechanizmus időnként meggyengül (betegség, náthás időszak), ilyenkor lehet/kell ügyelni a "fóbiásan" tisztaságra.

Ami ezen túl van Nálad az már a tudat, amely tiltakozik, és indoknak az általad elmondottakat fogadod el, szerintem nagyrészt alaptalanul, ok nélkül.

Természetesen van egy megkívánt tisztaság, de azért nem arra gondolok, ami csak zuhanyozás után van meg, mondjuk fél óráig.Vannak természetes testszagok is, amelyek mértéktől függően izgatóak is lehetnek és természetesen a spontán szeretkezésnek van egy varázsa, amire szükség van egy hosszabb kapcsolatban.

Én így gondolom...

2010. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!