Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segitsen nekem, Sotret...

Valaki segitsen nekem, Sotret kapszulakat szedek, ennek mellekhatasa hogy karositja a majat, szedek ilyen majvedo kapszulakat is, nem tudjatok, ha esetleg iszok ra (alkoholt) mondjuk egyszeri alkalommal, akkor nagyon karositani fogja a majam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Hát én a 4. dobozzal szedem! Havi 1-2szer iszom rá egy mennyiséges alkoholt! De ettől semmi bajom! Viszont ha beszedtél 2 dobozzal akkor kell elmenni orvoshoz és megnézni h károsította-e a májat.. ezt egy vérvétellel megtudják nézni! Nekem semmi bajom nem lett tőle! Mondjuk mikor elkezdtem szedni kiszáradt a bőröm és 2szer annyi pattanás jött ki. De most hogy a 4. hónapban járok... nagyin durván jó az eredmény! Teljesen elmúlt az összes mindenhol! Ez a legjobb módszer a pattanások ellen! gyönyörű lesz tőle a bőr! Hihetetlen eredmény! :)
2013. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 banyácska válasza:
Én most hagytam abba 7hónap után a Sotret-et,smmi bajod nem lesz belőle ha iszol rá néha-néha!
2013. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!