Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten kombi egy hüvel...

A canesten kombi egy hüvel tablettát tartalmaz, ezt felhelyezem este lefekvés előtt benedvesítve, és +kenegetem a krémmel, és elméletileg 3 napon belul jol kene lennem?

Figyelt kérdés
azert kerdezem, mert azt irjak h harom napos kezelés.... viszont ebben csak 1 db huvelytabletta van, akkor most kell vennem meg plusz kettot, vagy ez most mi?
2013. jan. 23. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged eléggé becsaptak akkor. Abban a levélben 3 db tablettának kell lennie. 1 krémnek és egy felhelyezést segítő fehér kis izének...
2013. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nanemá...a pi...ba....de azert ezt az egyet felhelyezhetem? vagy felesleges?
2013. jan. 23. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
eleve sok esetben egyáltalán nem mulik el tőle csak pár napra és utána ujra elterjed, de egy próbát megér. Honnan szerezted hogy csak egy van benne de az van irva hogy 3napos?
2013. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dobozon rajta van hogy 3 db-ot tartalmaz nem? Ha rá van akkor becsaptak sajnos. Vagy gyári hibás. Tudtommal a canestenből csak 3 db-osakat gyártanak.
2013. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
már van újabb fajta. az a canesten combi uno abban csak egy db tabletta van, mivel magasabb tartalaom vmi van benne. azért csak az az egy volt benne. a régebbibe van 3 db. :)
2013. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, már jól at neztem mindent rajta, es telleg csak 1 tablettának kellett benne lennie :) köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!