Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios tisztulás folyama...

Menstruacios tisztulás folyamat sebességének meggyorsítása lehetséges-e?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és azt szeretném kérdezni hogy a tiszulási folyamatot mennyire lehet előresegíteni, mert hallottam hogy bő vízfogyasztás esetén gyorsabban tisztul ki a szervezetem.

2013. jan. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt hormonok irányitják nem tudsz rajta változtatni.
2013. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet sem gyorsítani sem lassítani. Sem vízzel, sem citrommal, sem tejjel, sem ráolvasással semmivel sem lehet.

Ideje lenne már 1 millió kérdés után felfogni hogy nem a menstruációd fog alkalmazkodni hozzád, hanem te fogsz hozzá..

2013. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

off:

mármint a menstruációt akarod rövidíteni? én még ilyenről nem hallottam, hogy összefüggne a vízfogyasztással, de ha mégis, akkor majd nagyot nézek... bár ha belegondolok egy ideje jóval több folyadékot iszok, régen alig ittam. és régen tovább+többet véreztem, de én ezt az öregedésnek tudtam be...

35N

2013. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A menstruációs folyamat nem tisztulás, pláne nem a szervezeté, hanem a megvastagodott endometrikus sejtek válnak le a méhfalról, ha nem történik beágyazódás. Semmi köze a tisztuláshoz. Jelzem, a szervezeted nem koszos, főleg, ha a májad és veséd jól működik.


És nem, nem lehet meggyorsítani.

2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy nem akkor és addig menstruálsz, amikor és ameddig akarsz!
2013. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!