Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évente mentek rákszűré...

Ti hány évente mentek rákszűrésre/szimpla nőgyógyászati vizsgálatra? 1,2 vagy 3 évente szükséges? Mindhárom verziót hallottam már. Így most nem tudom hány évente illik.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

utsó

Szerintem járhatnál havonta is!

2013. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Tessék ??
2013. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

miért jársz félévente?

Azt nem írtad hogy valami bajod van ami miatt szükséges ez, a kérdés viszont "szimpla" nőgyógyászati vizsgálatról szólt.

Na márpedig, ha arra jérsz félévente, akkor a magán doki pénztárcáját azt hizlalod, de más értelme semmi!

2013. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Rákszűrésre járok félévente...De egyben meg is szokott vizsgálni és kikérdezni,talán mert normális doki!
2013. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem negyedévente jársz? addig nem történhet veled semmi? Lehet, hogy nem vagy elég egészségtudatos?
2013. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!