Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut esetén milyen...

Hólyaghurut esetén milyen időközönként lehet a Klion tablettát bevenni?

Figyelt kérdés
Ma reggelre hólyaghurutom lett, és ezt találtam itthon, viszont az adagolást illetően nincsenek elképzeléseim.
2013. jan. 26. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A klion nem hólyaghurutra van!!!! Egészen más kórokozókat irt ki. Augmentin, Cifran, Sumetrolim jók pl. Ha nincsen otthon semmi, akkor az ügyeletes orvos felírja. Menj be az ügyeletre!
2013. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Ez nem úgy működik, hogy van vmi bajom, és akkor beszedem azt az antibiotikumot, amit otthon találok. Nem mindegyik jó minden baktériumra és bajra. Menj orvoshoz!
2013. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
használt, de mindegy.:D
2013. jan. 27. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Használt, de vajon kiirtotta-e az összes bacit és meddig? Vagy újra fellobban pár hét múlva... Nem szeretném most minősíteni ezt az egészet...
2013. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hétvégére kellett megoldás, mivel nem volt orvos és nem volt senki aki bevigyen az ügyeletre. gondoltam, hogy egyből sápítozók hada vesz majd körül, pedig csak egy egyszerű kérdésre vártam választ.

természetesen mivel hétfő van, így már voltam orvosnál.


de használható válasz egy sem érkezett, csak hogy takarodjak orvoshoz. ha megtehettem volna akkor elmegyek.

szóval kösz a semmit.

2013. jan. 28. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sejtettem, hogy a kérdező egy arrogáns, és nem túl sok intelligenciával megáldott leányzó...
2013. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!