Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás vagyok, óvszer nélkül...

Gombás vagyok, óvszer nélkül voltam együtt a párommal, bőv. Lent?

Figyelt kérdés

Két hete tart a kezelésem, a doki azt mondta 1 hetet várjunk, az megvolt. Óvszer nélkül volt bennem a párom, de ő is már a 3. Flukonazol tablettát vette be aktus után. Nem tudom ismeritek-e, de a doki szertint 2 szem elpusztít minden gombát a szervezetedben, bárhol van, hetente kell 1-et. A barátomnak épp ezért nem is kell kenegetnie a makkját.


Lehet belőle baj, visszafertőzhet később, ha mindketten kezeljük magunkat?


2013. jan. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiírtani nem lehet. Ez a gomba egészséges emberek szervezetében is jelen van élattani normális körülmények közt. Ezért maxinum csak visszaszorítani lehet, a normális szint alá ahol lenni kell és ahol már nem okoz panaszokat. Ez elsősorban immunrendszeri probléma. Van rá esély, hogy a tabletta elpusztítja a többségüket, de vissza fog térni ha gyenge az immunrendszer.

Nekem úgy van gombám 15 éve, hogy szűz voltam tehát egyértelműen nem nemi betegség hanem belülről jövő probléma. Persze terjedhet szexxel. Szerintem korai volt nálatok. Kellett volna vele vele várni többet, és külsőleg is kenegetni magatokat canestennel. De majd kiderül, hogy visszajön-e hetek múlva amikor a gyógyszer már nem fogja vissza őket.

2013. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, komolyan. Tényleg olyan nehéz felhúzni azt a gumit? Nem ért volna meg annyit, hogy tényleg meggyógyuljatok, aztán akkor lehet nyugodtan alkotni?
2013. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az orvos nem adott kenegetnivalót. Én gyógyszert és kúpot kaptam, a barátom csak gyógyszert, biztos értik a dolgokat, azért kaptak diplomát.

Am. kedves második, titeket nem kapott még el egyszer sem a hév?!? Am. volt gumi, csak amíg ideért a barátom, -5 fokban kicsit megfagyott, és miután felmelegedett, nagyon könnyen kipattogzott, húzódott, ki is szakadt. Nem vagyunk felelőtlen tinik!!!

2013. jan. 26. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hiába háborogsz, igaza van a 2. válaszolónak!
2013. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, kapott már el a hév. Nem is egyszer. De a józan eszemet akkor is megőriztem.


Ha majd egyszer egy ilyen hév miatt ott maradsz terhesen, és éveken át küzdhettek majd a megélhetésért esetleg, akkor is szétteszed a kezedet, hogy hopp, így jártunk?


A hévvel és a szerelemmel semmi baj, amíg ott van a józan ész. Most speciel mázlitok volt (legrosszabb esetben vakaróztok és betegeskedtek egy sort még) - legközelebb meg abortusz, vagy halálos baleset, mert mondjuk az autópályán, menet közben kap el a hév?

2013. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!