Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi szempontból a...

Egészségügyi szempontból a szőrtelenített vagy természetesen hagyott nemi szerv a jobb?

Figyelt kérdés
most fogok először kozmetikushoz menni szőrteleníteni és elgondolkodtam ezen

2013. jan. 26. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy természetesebben jobb, de mostanság az a divat ha "csupasz" sokan ezért válnak meg tőle. Én is ezzel küzdök, de én inkább csak a bikini vonalat szedem le a többit hagyom. Amúgy 14 éves vagyok és tanácstalan, hogy ehhez a fiúk hogy viszonyulnak. Mert sokszor olvastam, hallottam, hogy a fiúk undorodnak tőle.. ez igaz ?!
2013. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Orvos,nőgyógyász mondta azt hogy semmiköze a higéniának hogy borovált vagy sem.Nem kell borotválni,attól még nem lesz higénikusabb,meg kell mosni,de nem jó a hüvely zuhany sem,mert az meg a jó bacikat is kimossa.Alapból a szeméremdomb területén szőrős a nuni,bőven tud szellőzni és simán tudnak a testnedvek,pl a fehér folyás is távozni.A szőrnek meg van a maga szerepe,divatból indult ki a szőrtelenítés.
2013. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

14/L-nek!


Nem undorodnak a fiúk és fiúkkal ne is törödj,remélhetőleg még legalább 2 évig nem lesz sexuális kapcsolatod,és a férfiak sem,a szőrős punci is tud jól kinézni,csak szép fazonúra,rövidre kell borotválni.Az orvosok meg nem is ajánják hogy 15 éves kor előtt borotválják a nemiszervüket a kislányok,mert a teljes szőrzet még nincs kialakulva és a borotválástól csak megerősődhet és sötétebbé is válhat az.De fiúknál is már divat a csupaszítás és ha meg ezek a fiúk,kamaszok bekerülnek munkahelyre,közös zuhanyzóba ott bizony a valódi férfiak röhögnének rajtuk,mert egyere több nő,nem csaj nem tartja férfiasnak a csupasz kukit sem.Ha megnézed külföldöt,vagy egy filmet ott sem fogsz még csupasz hónajú férfit sem látni,nem hogy csupasz tök üt,mindent lehet esztétikusan fazonirozni,nem kell csupaszítani.


Várj egy pár évet még ha csupaszítani akarnál,de ha úgy is döntesz akkor ne azért tedd mert más ezt csinálja.

2013. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hü lyeséget írni,hogy a hüvely a fanszőrtől nem tudna rendesen szellőzni,a hüvelynél nem nő szőr,bőven tud szellőzni,a szeméremdombnál van szőr és nemiszerv fölött.Bacilus meg mindenhol van,nem kell hozzá szőr,bőrőn is megtapad,akkor vágjuk le a hosszú hajunk mert ott is megtapad,ha meg valaki tisztálkodik nem lesz tetves a fanszőre.
2013. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!