Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első "élmény" nőgyógyásznál?...

Első "élmény" nőgyógyásznál? Hogyan éltétek meg? Mit csinált az orvos? Nem volt kellemetlen?

Figyelt kérdés
Még nem volzam nőgyógyásznál de jövőhéten megyek és eléggé félek , azért mégis idegen előtt levetkőzni ?! Elég szégyenlős vagyok és félek is. Nektek milyen volt ? Hány ébesek voltatok ? Esetleg vmi tanács ?
2013. jan. 26. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 11 voltam, de amikor levetkőzöl akkor függönnyel eltakart helységnél vagy és aztán kell kimenni és felülni, nekem azt csinálta hogy belenézett és picit bele nyúlt (férfi volt szóval extra kellemetlen volt)és az mondta h semmi baj sincs... muszáj volt mivel kórházban voltam..:s Nyugi nem kell félni túl lehet élni!reménykedj benne h nő lesz bár a legtöbb férfi.sok szerencsét,amúgy mért mész?és hány éves vagy?
2013. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 voltam,de akkor még nem vizsgált meg.Csak gyógyszert iratni voltam.A szokásos vizsgálatnál , kérdezi van-e panasz,miért mentél?Ugye a nőknek minden évben illik elmenniük,a hagyományos rákszűrésre . Semmi különös nincs,levetkőzöl,felülsz a székre,megvizsgál,majd lecsíp egy kis mintát :) aztán 3hét múlva mehetsz eredményért.Kicsit kellemetlen,de ki lehet bírni.Én voltam már nőnél,férfinál is.Ez a munkájuk,te is meg fogod szokni,e aggódj :) nem kell szégyenlősködni.Mennyi idős vagy?
2013. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok , mensi probléma miatt megyek nem részletezném... Köszi a válaszokat :)
2013. jan. 26. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor jársz a legjobban, ha egy olyan orvoshoz mész nemtől függetlenül, akit egy teljesen megbízható ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja!
2013. jan. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Próbálj női orvoshoz menni, ha ennyire szégyenlős vagy, hátha elötte könnyebb neked!
2013. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam. Csak addig féltem nagyon,amíg várakozni kellett. Mikor bementem, már az orvosra és az utasításaira figyeltem,nem volt idő parázni. Direkt nőhöz mentem,azt hiszem nekem jobb volt így.
2013. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nőhöz mentem, mert nagyon szégyenlős vagyok, azóta is hozzá járok. De sokan vannak, akiket nem zavar a férfi orvos sem. Ez is egyéni dolog.
2013. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16. szülinapom után voltam, még szűz voltam akkor persze :)

Panasszal mentem, és fájt a vizsgálat. Egy kacsa nevű szerkentyűt bedugott, és szétnyitott, aztán a méhemet tapogatta meg.

néhány tanács: menj hosszított felsőben+nadrág+zokni

azért, hogy ha le kell vetkőznöd deréktól lefelé, akkor ez a felső takarni fog, amíg a vizsgáló asztalhoz mész. Zokni azért érdemes, mert a nőgyógyászoknál általában kőpadló van, ami nagyon hideg, és hogy fel ne fázz, jól jön a zokni. És amikor felfekszel, gondolj valami nagyon szép dologra(barátodra, kisállatodra) hogy ellazulj, mert úgy tényleg kevésbé fáj a vizsgálat. Talán még annyit tudnék mondani, hogy gondold át, mióta tart a panasz, legutolsó menstruációd hány napos volt, rendszeres-e, ilyet szoktak kérdezni.Hogy szedsz-e valamilyen gyógyszert azt is szokták kérdezni.Jobbulást!

2013. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!