Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinövések a hüvelynyílás...

Kinövések a hüvelynyílás körül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és a következő problémám van: a hüvelynyílásom körül kis kinövések vannak, és pont felette(a csikló felé) egy dudor van, amin szintén kinövések vannak, és mikor benyúlok, érzem, hogy annak a dudornak nincs vége, hozzá van tapadva a hüvelyfalhoz felülről, ki tudom tapintani az alját és az oldalait is. Mivel nem tudom, hogy milyennek kell lennie nem tudom, hogy normális-e. Ezért kellene aggódnom, vagy másnak is ilyen(vagy legalábbis hasonló)? A bemenetnél enyhén szokott viszketni is, de nem állandóan, és kellemetlen, ha kicsit megnyomom.

Nemsokára megyek vele nőgyógyászhoz, és eléggé félek, hogy vajon mi lehet ez. Nem tudom, hogy mennyire érdemes ezen pánikolnom, de jó lenne valami megnyugtatót olvasni. Már nagyon sok betegségre rákerestem, de nem sikerült összeraknom róla semmit.


2013. jan. 27. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt jobb ha nőgyógyász látja!
2013. jan. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Polip,condyloma is lehet... felesleges találgatásokba bonyolódni! Irány az orvos... ez igy nagyon nem természetes !!
2013. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

1. Ez NEM normális, mindenképpen orvosra tartozik.

2. Ha nem vagy orvos, akkor valószinütlen, hogy ki tudd deriteni, hogy mi lehet, nem is érdemes próbálkoznod.

3. Valószinüleg nem igazán komoly baj, megfelelö kezele´ssel hamarosan rendbejössz.

2013. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!