Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombának vannak...

A hüvelygombának vannak látható jelei folyáson kívül, vagy csak érezhető? Mint a viszketés.

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látható nincs, csak az érezhető.
2013. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látható jele, mert mondjuk a nemi szerv külső része kipirosodhat, megduzzadhat, de ez már inkább a gomba okozta gyulladás jele.
2013. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
belül van látható jele, mivel a nőgyógyász látja, Te nem nagyon látsz semmit rajta.
2013. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bármi szokatlan dolgot tapasztalsz, akkor menj orvoshoz!
2013. jan. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látható jele lehet a váladék elszíneződése. (sárga vagy zöldes)
2013. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én másfél hete használtam canesten kombit. Enyhítette és úgy gondoltam már nincs is. Ma voltam orvosnál és kiderült SEMMIT nem használt! Enyhített a helyzeten, de nem gyógyított. Szóval egy nagy kaki és biztos nem használom többet. Gyógyszert kaptam és jelen pillanatban nincs semmilyen viszketés vagy égő érzés. Buta voltam, hogy nem azonnal az orvoshoz mentem hanem a patikába. :/

Menj el az orvoshoz megvizsgál és kezel.

Mindenkinek csak azt tudom ajánlani hogy irány az orvos!

Jah és nem csak viszket hanem ég is. :/ A fehérneműidet érdemes 90fokon kimosni és kivasalni Én most ezt teszem!

Remélem segítettem. Irány az orvos!

2013. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!