Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt velem? (Sürgős! )

Mi történt velem? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap óta (01.14.)"odalenn" viszket...kicsit fáj is. és kicsit áttanulmányoztam magam, és szerintem be van gyulladva...olyan mintha egy kicsi seb is lenne rajta...

arra gondoltam, hogy ez lehet azért, mert szombaton a barátom megujjazott, és szerintem átszakadt a szűzhártyám, mert nagyon véreztem... esetleg emiatt? Mit tudnék most kezdeni? vagy miért van ez? segítség :)



2013. jan. 15. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy átszakad a szűzhártyád, nem kéne viszketni.

Gondolom nem mosott kezet rendesen, és szépen összeszedtél vmi fertőzést.

2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha fertőzés, akkor elmúlik magától, vagy irány az orvos?
2013. jan. 15. 22:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem biztos, hogy fertőzés! Nézesd meg nőgyógyásszal biztosat csak ő tud mondani!
2013. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm, most adtál egy pici reményt. :)
2013. jan. 15. 22:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyéb infó: ha pisilek, akkor kicsit csíp....

amúgy hamarosan megjön a menzeszem is, de amiatt nem hiszem.

2013. jan. 15. 23:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fertőzés, akkor nem múlik el magától, sőt ha nem kezelik rosszabb is lehet, de hogy pontosan mi a baj, ezt csak orvos tudja biztosan megmondani!!!
2013. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A barátod kezet mosott ujjazás előtt?!! Ez kötelező, nem csak ajánlott. A viszketés fertőzésre utal (pl gomba). Nőgyógyászhoz kell fordulni. Kezelése egyszerű, 3 napos kúra, ha gomba, ha baci, akkor picit több. Magától egyik sem múlik el!
2013. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem voltál elég nedves és felsértett, ezért csíp. Ha szerencsés vagy, még nincs fertőzés, de orvoshoz el kéne menned, hogy megnézze. Biztosat csak ő tud mondani. Ha van annyi zsebpénzetek, dobjatok össze egy tubus síkosítóra (bartoline, gyógyszertárban lehet kapni), akkor nem lesz ien probléma.
2013. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nagyon félek a nőgyógyásztól,16 vagyok
2013. jan. 16. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez az a helyzet, amikor le kell győzni a félelmet és elmenni. Én is féltem ennyi idősen, megértelek abszolút. Aztán a vizsgálat után meg úgy jöttem ki, hogy ettől paráztam..? Egyszer úgy is el kell menni, fog úgy fel, hogy hozzá tartozik a női léthez.. ugyan úgy, mint a terhesség, a szülés, és időnként a kis fertőzéseink..

Ha a szégyenlősség a gond, akkor keress női orvost, ha ez nem szempont, akkor olyat, akit ajánlanak, akinek van humora és jó szakember is egyben.

2013. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!