Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul szedett fogamzásgátló,...

Rosszul szedett fogamzásgátló, cikluszavarok, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Csaltam egy hónapot a tablettával egy fontos utazás miatt, de rosszul kezdtem el utána szedni, vagy én nem is tudom mi történt, de azóta össze-vissza jön meg. Én próbálom kiszámolni, meg végig szedni a levelet, de hetente menstruálok.


5 napig megvolt, vártam 3 napot, és az első tabimtat 21-én vettem be, most van 29 és ma megjött.

Nem értem, megfigyelem meddig tart, de azt azért viszonylag nehéz..


Mi a teendő?

Hagyjam abba egy-két hónapig a tabletta szedést?



2013. jan. 29. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgösen menj nögyógyászhoz, mert ezzel nem lehet vicceln, lehet, hogy terhes vagy közben, lehet, hogy teljesen felborult a hormonháztartásod - ezt magadtól nem tudod rendbehozni, föként ha nem is tudod, mit mikor szedtél rosszul...
2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
abba kell hagynod,de az orvohoz visza kellene menned
2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ELÖSZÖR menj orvoshoz, és csak akkor hagyd abba, ha az orvos mondja, elöttte ne, mert akkor még jobban összekeveredik a rendszered, és az orvos sem tud semmilyen hormonszintet mérni
2013. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!