Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájnak a melleim egyfoly...

Mitől fájnak a melleim egyfolytában?

Figyelt kérdés

Még az előző menstruációm előtt kezdődött, kb két héttel (mielőtt megjön, ez gyakori, hogy már annyival korábban fáj), de máskor el szokott múlni, amint megjön. Most viszont sokat nyomogattam, mert nagyon érződött, hogy megkeményedtek benne a mirigyek, szóval nem múlt el akkor se, bár jóval enyhébb lett, és a keménység is elmúlt, de azért fájt továbbra is. Most megint fáj nagyon kb egy hete, megint kemény, és tényleg nagyon fáj... ez azért lehet, mert folyton nyomogatom? (Tudom ezt nem kéne csinálnom, de valahogy most rászoktam ebben az egy hónapban)

Már egyre jobban idegesít.

21L


2013. jan. 30. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
vagy a ciklusod miatt és/vagy erősödtek a tünetek. esetleg még mindig nőnek(általában 21-22 éves korig is fejlődnek)
2013. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!