Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől "fájhatnak", feszülhetne...

Mitől "fájhatnak", feszülhetnek a melleim egyfolytában?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Nem várok babát, csináltam több tesztet is, rendszeresen menstruálok, viszont kb. 5-6 hónapja folyamatosan fájnak a melleim. Régen csak a menstruáció előtti héten volt ez jellemző, most fordult a kocka, csak akkor nem fájnak amikor éppen menstruálok.


Aztán ahogy jön a peteérés időszaka onnantól kezdve fáj egészen addig amíg meg nem jön a menstruációm. Kicsit kezd zavarni mert általában hason szoktam aludni, de így nem esik jól. Ha a melltartót leveszem, akkor is úgy fájnak percekig mintha valami húzná őket lefelé, és nyomásra nagyon érzékenyek.


Mitől lehet ez? Van olyan aki tapasztalt ilyet, vagy velem van gond?


2011. szept. 16. 19:36
 1/2 x) ***** válasza:
Szerintem el kellene hanyagolni a melltartót pár hétig, lehet hogy nyomja. És a hason alvást sem ártana mellőzni mert az is nyomhatja kicsit. De érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz nehogy valami komolyabb gond legyen illetve egy önvizsgálat sem értana :)
2011. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak akkor van rajtam melltartó ha nem vagyok itthon. :) Szerintem elmegyek orvoshoz vele...


Köszi a választ!

2011. szept. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!