Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek mindig szex...

Miért vérzek mindig szex után? És a legutóbbi miért tart 4napja?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje mindig vérzek szex után..utána olvastam itt az ehez hasonló kérdéseknek..de én se száraz nem vagyok, se durvaság nincs, se semmi olyan amiket itt írnak erről.


És most már 4napja hogy hol rózsaszín hol sötétbarna sűrű valami van a bugyimon, néha nyúlós, darabos. És elég ahoz hogy egy tisztaságit jól eláztasson de tamponhoz kevés(ezt azért írtam le h kb tudjátok h mennyi van belőle egy napra). Pisilés után szintén ilyen lesz a papír.

Előző mensim aug 10én volt, nehezen indult be, kevés ideig volt(7nap helyett 3) és kevés is volt az egész, meg 1nap után majdnem abbahagyta teljesen.

Most ehez képest kb 30napra kéne megjönni, erre már msot kezdődött valami.

17éves vagyok, szerintetek mitől van ez?


2009. szept. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt kellene felkeresni, minél hamarabb. Ez így nem természetes, jobb ha megnéz az orvos. Valószínű méhszájseb, de lehet más is. A lényeg, hogy kezelni kell. Ha félsz a vizsgálattól, keress fel gyermeknőgyógyászt.
2009. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, egyáltalán nem félek, nagyon sokat jártam már nőgyógyásznál, a héten elis megyek, csak addig is érdeklődök hogy mi lehet ez.

volt már méhszájsebem, többféle gombám, hólyaghurutom, vesegyulladás(a hólyaghurutból).

2009. szept. 2. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Már rég meghaltál volna 4 nap vérzés után
2009. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mért te a mensitől meghalsz v mi? ilyet..:D
2009. szept. 2. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát 17 éves korodra elég sok bajod volt már... Nem tudok másra gondolni. Menj orvoshoz mihamarabb!
2009. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos elég sok minden volt már és van is..ráadásul most lettem 17:S

nagyon köszi hogy írtál, majd leírom hogy mint mondott az orvos.

2009. szept. 2. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
kézzel vizsgált meg, most uh nem volt, és azt mondta hogy ezzel nincs semmi baj, de hnap mennem kell vérvételre.
2009. szept. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!