Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vagy más problém...

Nőgyógyászati vagy más probléma lehet a háttérben? (lent)

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem, hogy milyen orvoshoz forduljak a problémámmal. Az elmúlt hónapokban indokolatlanul gyakran van vizelési ingerem és a párommal való együttlét is sokszor fáj, általában együtt jelentkezik a kettő. Szexuális téren ő az első nekem, fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig nem okozott gondot sem a gyógyszer ,sem az aktus. Régebben voltak cisztáim a petefészkemben, a gyógyszer felírásakor viszont azt mondta a nőgyógyászom, hogy jelenleg nincsenek.

Arra az egyre tudok gondolni, hogy visszatérhettek, és rossz helyen lehet, ami ingerli a húgyhólyagot is? Vagy ez nem lehetséges?


Előre is köszönöm, ha van valakinek tippje, vagy hasonló tapasztalata!


20/L


2013. jan. 31. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen kismedencei gyulladás is lehet a háttérben.

Mindenképpen legyen nőgyógyász az első, de vizeletvizsgálatra, ultrahangra is el kéne menni.

2013. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut gyanús. Tipikusan ezeket a tüneteket produkálja. Urológia! Ha ott nem találnak semmit akkor nőgyógyász, de nem hiszem, hogy ciszta lenne.
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak az a fura, hogy nem fáj a hasam, meg más tünetem nincsen a fentieken kívül, azok viszont hónapok óta. Sajnos mivel nagyon messze tanulok, nem tudok gyakran hazajárni, itt pedig csak sürgősségi ellátást vehetek igénybe. De igyekszem hamar hazajutni és ott elmenni valami dokihoz.
2013. jan. 31. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem urológián többre mennél.
2013. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!