Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebem van. A nőgyógyász...

Méhszájsebem van. A nőgyógyászom ezüst nitráttal ecsetelte be. Ez mennyire fogja elmulasztani?

Figyelt kérdés
Volt már nektek ilyen?
2013. jan. 31. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ecseteléstől nem múlt el. lefagyasztották, attól elmult ez kb 10 éve volt azóta sem jött elő. Nagyon féltem elötte de egyáltalán nem fájt az egész csak kicsit feszítő érzést éreztem a hasamban. kb fél perc volt az egész kezelés. Utána picit fájt a hasam de egy fájdalom csillapítótól rendbe is jött. Az nap még pihentem, mert mondták hogy ajánlatos utána feküdni. Csak azért irtam le hogy ha neked is ez lesz ne ijedj meg tőle annyira. Persze nem tudom még mindig ezt csinálják-e vagy van-e már vaslami új kezelési forma.
2013. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen a válaszod. Hát, nagyon remélem, hogy elmúlik ettől, hiszen az orvosom szerint nem vészes. Majd 2 hét múlva megyek vissza hozzá és meglátjuk mi lesz az eredmény :(
2013. jan. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!