Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az előző menzeszem dec. 27. jött meg és nagyjából 5-6 napig tartott, elég erősen megvolt.. Most viszont már 31. van és még mindig semmi. Múlthéten napi 2000mg C-vitamint szedtem be kb 4-5 napon keresztül, mivel azt olvastam ez kitolja. Erre azért volt szükség, mert a barátomnál aludtam és fel akartam arra készülni ha esetleg ha lefeküdnék. Na most nem történt meg. Még mindig szűz vagyok, de ez nem is baj. A barátom orálisan, illetve ujjazással elégített ki. Ez már többször is megtörtént.

A folyásom nagyon erős már napok óta, halványan barnás színű, vizelettel semmilyen színelváltozás nincs.


Mitől van ez? És várható hogy megjöjjön? Arra nincs esély hogy terhes vagyok, igaz?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


16/L


2013. jan. 31. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg kozeledik a mensid, a folyas annak lehet elojele. S ha nagyon stresszelsz, akkor is keshet. Ha nem tortent kozosules, nem lehetsz terhes. Nyugodj meg.
2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nem lehetsz terhes. Ne igulj, ha semmi más tüneted nincs, akkor nincs semmi bajod, még akkor sem ha egyszer kimaradna.
2013. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi bajod, de ha estleg a következő is kimarad, akkor érdemes lenne orvoshoz elmenned.

Jártál már nőgyógyásznál, vagy még soha?

2013. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!


Nem, még nem voltam nőgyógyásznál, de egy-két hónapon belül szeretnék elmenni. A vizsgálat és fogamzásgátló céljából is.

2013. febr. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!