Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm időre jött...

A menstruációm időre jött meg, viszont nem olyan mint szokott. Máskor normál mennyiségű vér jön, most viszont csak "pecsételegetek" és inkább barnás színű. Már lassan egy hete tart. Szerintetek mi okozhat ilyen változást? Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Van párkapcsolatod?Mert a terhességnek lehet ez a tünete.Ha nincs akkor sem kell aggódnod.A vérzés mennyisége függ sok mindentől pl.általános közérzettől,stressztől.Ha a következő hónapban is így lesz menj el dokihoz de szerintem nincs gáz!
2013. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen van párkapcsolatom,bár elméletileg nem lehetek terhes(bár tudom hogy semmi sem nyújt 100%-os védelmet). Viszont tényleg sok stressz ér mostanában. Most egy kicsit megnyugodtam mert féltem, hogy valami komolyabb egészségügyi problémának a lehet a jele.
2013. jan. 30. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha előfordulnak ok nélkül ilyenek, hogy nem oylan nem annyi vagy késik. Lehet a stresssztől is de lehet más oka is, ha nincs egyéb gond, nem fáj semmi nem nyilal bármi ami nem szokott lenni szerntem akkor nincs nagy gáz, bár egy tesztet azért csinálhatnál biztos ami biztos. Ha a következő havid is ilyen menj orvoshoz.
2013. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy alkalom miatt ne aggódj!
2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!