Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek allergiás a protexin...

Lehetek allergiás a protexin gynophilusra, vagy más hüvelyflóra visszaállítóra?

Figyelt kérdés

Használtam régen gynoflort, semmi bajom nem volt. Egy hónapja amikor hazsnáltam iszonyúan viszkettem tőle amíg használtam. Most a protexin gynophilust ajánlották, bakteriális fertőzés után. Viszketek egész nap, semmiféle kórosnak tűnő folyásom nincs, nincs furcsa szaga sem, csak megbolondulok a viszketéstől néha. És most a kezemen észrevettem egy viszkető vörös foltot. Ez most akkor allergia(az interneten nem láttam senkit aki erre lenne allergiás) vagy csak nem múlt el a betegségem?

Akinek ötlete van, kérem írjon. Köszönöm


2013. jan. 31. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű én sem láttam hogy bárki allergiás lenne rá de azért lehet dokinak meg kellene mutatni. Ha egyszer már használtad és nem volt semmi akkor most sem valószínű hogy ettől lenne.
2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett tőle a hüvelyem
2022. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!