Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelyflóra helyreállít...

Milyen hüvelyflóra helyreállítót használjak? Ezeket milyen gyakran kell használni megelőzés céljából?

Figyelt kérdés

2x volt az utóbbi időben hüvelygyulladásom, most múlt el a második.

Szeretném megelőzni, mert baromi kellemetlen, mit tudnátok ajánlani? Megelőzés céljából milyen gyakran használjam?


2012. nov. 5. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a protexin gynophilus jó, azt használtam mondjuk csak eddig, de nekem bevált :)
2012. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem, baromi drága.. :( Valami olcsóbbat keresnék...
2012. nov. 5. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint kb az összes ilyen készítmény ennyibe kerül, vagy még drágább sajnos. nem lehet, hogy elég lenne, ha laktacid feminával mosakodnál, csak pamut bugyit hordanál, stb, stb, amit az orvosok is ajánlanak? lehet, hogy már így is elég sok készítményt használtál.

lehet kapni bioboltban teafaolajos betétet, azt is tudom ajánlani, tényleg jó

2012. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy a gynoflor hüvelykúp - frezyderm intim segítség kombó a legjobb. Legalábbis nekem. Érdemes lenne kipróbálnod, hátha bejön neked is.
2012. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem drágább a többi hasonló kúpnál, és ez tényleg használ is.
2014. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!